Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. mája 2019, 10:57
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Aless rapuje o remixe na Rockstar, Eminem dissuje novú školu a my sme zistili, koľko zarábali slovenskí interpreti pred rapgame

REFRESHER FRESHNEWS
Uložiť Uložené

Počas uplynulého týždňa sa toho stalo naozaj veľa, sleduj nové Freshnews v pozmenenom vysielacom čase.

Freshnews budeme odteraz vydávať každý pondelok a štvrtok v nezmenenom čase o 18:00, keďže chceme byť ešte aktuálnejší a prinášať viac zaujímavých a čerstvých noviniek. Počas víkendu sa toho vždy stihne udiať veľa a inak to nebolo ani tentokrát. 

Obzvlášť zaujali hudobné novinky, a to nie len tie domáce. Eminem sa spoločne s Logicom na novinke obúvajú do mladých raperov, keďže im vadí to, ako pristupujú k hudbe, že je ich kariéra len o ľahkých ženách a drahých handrách a tiež, že si nedokážu písať vlastné texty. 

Zo slovenského rapu zaujala Aless, ktorá predstavila videoklip ku titulnej skladbe zo svojho nedávno vydaného projektu Druhá šanca. Otvorene hovorí aj o najťažších chvíľach v živote, ktoré prišli po vydaní remixu na skladbu Rockstar. 

Šajmo a Deniska si však pripravili aj novinky zo sveta filmov či technológií a v úplnom závere ešte uvidíš krátku reportáž z Novej Cvernovky, kam sme zavítali počas prvého mája. Čo prezradil primátor Bratislavy Matúš Vallo alebo raper Tono Suchota sa už dozvieš v samotnom videu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia