Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. apríla 2019, 9:59
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Karlov bežný pondelok by si možno neprežil. V novinke opisuje dobrodružstvo na drogách a alkohole

HUDBA KARLO
Uložiť Uložené

Jeden z troch slovenských raperov v českom labeli Milion Plus vydáva ďalšiu skladbu, ktorá je predzvesťou nového albumu 999.

Karlo chystá v aktuálnom roku vydanie svojho ďalšieho sólového projektu s názvom 999. V jednom z našich rozhovorov už prezradil, že na ňom nájdeme sľubovaných 27 skladieb a do releasu vydá každým mesiac aspoň jeden track. Tento sľub dodržiava aj teraz a po skladbe Grappa s Nik Tendom a Dalybom prichádza Faya.  

Tentokrát si nepozval žiadneho hosťa a moralisti dostanú zabrať pri vypočutí textu, keďže v ňom opisuje svoj obyčajný pondelok, ktorý začína fľašou a končí ďalšou na druhý deň. Ide o veľmi podrobný storytelling a dozvieš sa toho naozaj veľa. 

Slovenský člen českého labelu Milion Plus sa v tomto prípade rozhodol, že bude lepšie predstaviť animovaný videoklip, ktorý si na starosti zobral Adam Bazlik. Ten odviedol kvalitnú prácu a pochvalu si bez akýchkoľvek pochýb zaslúži aj hudobný producent Vae Cortez

Domov
Zdieľať
Diskusia