Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. januára 2019, 17:34
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Vyskúšali sme plameňomet Elona Muska za 500 eur. Dokázal upiecť špekačku, zapáliť sviečku alebo roztopiť sneh?

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Predstavujeme ti prvé video z našej novej série s názvom Testovačka. Ako už asi tušíš, budeme testovať všetko zaujímavé a začíname zostra.

V roku 2019 sme sľúbili ešte viac formátov videí. Dnes s potešením predstavujeme ďalší, ktorý sme nazvali Testovačka, aby si nemusel dlho hádať, o čom to vlastne bude. Len pre istotu, do každého dielu si vytipujeme inú zaujímavú vec, ktorú otestujeme niektorými z ľudských zmyslov.

Časom určite príde priestor aj na chuť alebo čuch, v pilotnom videu sme sa však rozhodli začať naozaj zhurta a ako už vieš z nadpisu, vyskúšali sme plameňomet Elona Muska

Jeho predaj síce prebiehal ešte v minulom roku, no cez všetky legislatívne prekážky na Slovensko prišiel až teraz. Jeho majiteľom je náš kamarát Roman, ktorý nám ho pre účely testovania požičal, no museli sme spoločne prekonať viacero obštrukcií. 

O tom, čo všetko musíš pred prvými plameňmi absolvovať, sa už dozvieš viac v samotnom videu. Zároveň sme skúsili silu tohto experimentálneho zariadenia, takže uvidíš, ako sme plameňometom odhŕňali sneh, zapaľovali sviečku a opekali špekačku. 

Domov
Zdieľať
Diskusia