Pondelok 21. 5. 2018 meniny má Zina

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pixabay

Vypol ho ako poistky. O zrejme najlepší knockout roka v UFC sa postaral Lyoto Machida, ktorý svojho súpera poslal rovno do bezvedomia

Ťažko by si hľadal lepší knockout v MMA za posledných pár mesiacov.

14. máj 2018, 21:50
14. máj 2018, 21:50

Ťažko by si hľadal lepší knockout v MMA za posledných pár mesiacov.

Niet pochýb o tom, že najlepšie knockouty v bojových športoch by si zrejme našiel v MMA. Mimoriadne komplexné bojové umenie pravidelne vyprodukuje aj scény, ktoré by sa mohli objaviť aj priamo v akčných filmoch. Posledná podobná situácia sa odohrala v ďalekej Brazílii.

 

Rio de Janeiro privítalo lákavé súboje v rámci podujatia UFC 224. Amanda Nunes zvládla obhajobu svojho opasku proti Raquel Penningtonovej, ale stredobodom pozornosti sa nestal ženský súboj. Oveľa zaujímavejšie dopadol súboj dvoch Brazílčanov.

 

Horúca krv a domáca pôda rozpútali v oktagone peklo. Lyoto Machida sa postavil Victorovi Belfortovi a diváci sa takmer nestihli ani pohodlne usadiť, pretože Machida napriek svojmu pokročilejšiemu veku na bojovníka MMA preukázal výbornú pohyblivosť. Svojho súpera vybavil hneď v druhom kole a najlepšie by sa záver zápasu dal opísať vetou, že Machida Belforta vypol ako poistky.

 

 

Machida využil chvíľku nepozornosti na osudný front kick, pričom svojou nohou zasiahol protivníka priamo do hlavy a poslal ho rovno do bezvedomia. Machida si po skončení súboja vylepšil svoju MMA bilanciu na 24 výhier a 8 prehier, pričom o presne mierený kop nešlo v jeho prípade po prvýkrát. Už dávnejšie rovnakým spôsobom ukončil zápas, v ktorom bojoval proti Randymu Couturovi.

 

Zdroj: sportbible.com Tagy: MMA, knockout
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie