Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. apríla 2018, 17:40
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Hejteri majú na Otisa ťažké srdce. Ako sa popasoval s kritikou na jeho autotune, dredy a tvorbu? (Interhejty)

HUDBA
Uložiť Uložené

V najnovšom pokračovaní nepravidelnej série Interhejty odpovedá na komentáre Otis z H16.

Otecko je neodmysliteľnou súčasťou československej scény dlhé roky a vždy bol viditeľným členom H16, ktorý je do dnešného dňa známy vďaka najúdernejším a zároveň vtipným textom. Jeho punchlines sme už rozoberali v dvoch článkoch a pripomenúť si ich môžeš tu a tu. No a keďže tak ako každý interpret, aj on má hejterov, rozhodli sme sa ho pozvať do známej série na našom youtube kanáli.

Jeho úlohou bolo reagovať na vopred vybrané zväčša negatívne komentáre priamo pod skladbami, ktorých je autorom, ale aj tie, kde sa objavuje ako hosť. Keďže je OTIS aktívnym raperom, skutočne bolo z čoho vyberať a musím priznať, že čítanie diskusií mi dalo poriadne zabrať. Vo videu nižšie sa dozvieš, ako sa Branči s neľahkou úlohou popasoval. 

Týmto by sme sa chceli poďakovať nielen jemu, ale každému jeho kolegovi, ktorý pozvanie prijal. Ty nám do komentárov napíš, koho by sme mali pozvať do nasledujúceho dielu a vychutnaj si ten aktuálny.

Domov
Zdieľať
Diskusia