Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. marca 2018, 16:39
Čas čítania 0:00
Radka T.

Skonzumoval ihličie a plody rastlinnej drogy, sám si musel privolať záchranku. Jedovatá rastlina stála muža z Bratislavy život

ZAUJÍMAVOSTI SMRŤ
Uložiť Uložené

Muž bol vraj agresívny, a tak musela prísť polícia. V nemocnici, žiaľ, zomrel.

Z neznámych dôvodov užil ihličie aj plody tisu obyčajného, a to ho stálo život. Dramatická situácia sa udiala v bratislavskej Devínskej Novej Vsi, keď 35-ročný muž skonzumoval rastlinnú drogu.

Muž užil rastlinu tis obyčajný, ktorá obsahuje omamné a psychotropné látky. Tis je veľmi jedovatý a príznaky sa môžu dostaviť veľmi rýchlo, podľa dostupných informácií už hodinu po skonzumovaní.

Skonzumoval ihličie a plody rastlinnej drogy, sám si musel privolať záchranku. Jedovatá rastlina stála muža z Bratislavy život
Zdroj: Pixabay

Už nebohý muž si dokonca sám privolal záchranku, keďže bol však agresívny, tá si musela zavolať na pomoc políciu. Stalo sa tak v miestnej časti Vápenka v spomínanej Devínskej Novej Vsi.

Muža síce previezli do nemocnice, no nakoniec, bohužiaľ, umrel. Podľa polície bolo preukázané, že užil práve ihličie i plody tisu obyčajného. Policajti preto varujú, aby sa ľudia vyhýbali konzumovaniu rastlinných, ale aj chemických látok s tlmivým, stimulačným alebo halucinogénnym účinkom. Môže to totiž ohroziť nielen zdravie, ale i život. 

Domov
Zdieľať
Diskusia