Piatok 23. 2. 2018 meniny má Roman, Romana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pexels

Za hodinu 4-tisíc eur v čistom. Lionel Messi sa po podpise nového kontraktu na peniaze sťažovať nemusí, dostal aj 100 miliónový bonus

Argentínsky futbalista sa nemá na čo sťažovať.

6. december 2017, 15:02
6. december 2017, 15:02

Argentínsky futbalista sa nemá na čo sťažovať.

Najlepší futbalista histórie nedávno podpísal nový kontrakt a celý svet sa v posledných hodinách dozvedel presné informácie o tom, ako si Lionel Messi polepšil. Fanúšikovia FC Barcelona už pomaly začínali panikáriť, pretože ak by Messi nepodpísal kontrakt do januára, mal by oficiálne možnosť rokovať o zmluve s cudzími tímami a v médiách sa často skloňoval záujem Manchestru City, lenže argentínska hviezda napokon svoj katalánsky tím nesklamala a Messi podpísal kontrakt až do roku 2021. Fanúšikovia sa radujú a raduje sa určite aj samotný Messi, pretože podľa informácií priamo zo zmluvy si poriadne prilepší a zrejme najkrajší na celom kontrakte je bonus, ktorý by mal Argentínčan zinkasovať len za samotný podpis.

 

Za podpis zmluvy si od Barcelony vypýtal rovných 100 miliónov eur, čo už je čiastka, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani najlepšie platení športovci na svete. Aj keď je Messi so svojím bonusom stále trochu pozadu pri pohľade na zárobok Mayweathera a McGregora z ich spoločného zápasu, Argentínčan sa určite sťažovať nebude, pretože popri bonuse bude dostávať aj ročný plat vo výške 70 miliónov eur, ktorý vyzerá po rozrátaní ešte bizarnejšie.

 

Za každý týždeň v roku mu na účet príde 1,35 milióna eur, čo znamená, že denne zarobí 95 880 eur a následne za každučkú hodinu 3995 eur. Čo je ešte pozoruhodnejšie, uvedené čiastky za deň aj za hodinu sú už po zaplatení daní, takže Messi si prilepší o takmer 4-tisíc eur v čistom každú hodinu. Informácie z portálu Bleacherreport však naznačujú, že Messi ani po obnovení svojej gigantickej zmluvy nebude najlepšie plateným hráčom na svete, pretože zostal v tieni Neymara, ktorý v Paríži zarába ešte viac.

 

Za hodinu 4-tisíc eur v čistom. Lionel Messi sa po podpise nového kontraktu na peniaze sťažovať nemusí, dostal aj 100 miliónový bonus

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
petersimko2697. december 2017, 7:44

Odkial ste dosli na to ze,,najlepsi futbalista istorie"...............??

0 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie