Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. decembra 2017, 18:51
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Moderátor a hypeman Osťo: Po prvých dieloch Hip Hop Reality som sa chcel obesiť (Rozhovor)

REFRESHER
Uložiť Uložené

Už aj známy hypeman a človek stojaci za viacerými projektami týkajúcimi sa slovenskej rapovej scény prijal našu ponuku na rozhovor.

Za posledný polrok sme stihli vydať už približne dve desiatky rozhovorov so zaujímavými osobami, pričom sme pri selekcii stavili nielen na slovenskú rapovú scénu, no z času na čas sa snažíme výrazne odbočiť a poskytnúť vám pohľad aj do iných sfér. Dnes sa však z veľkej časti vrátime práve k hudbe, keďže našim najnovším respondentom je moderátor a hypeman Osťo

Známa tvár, ktorú máš možnosť vidieť nielen na youtube ale aj na pódiách a často v spoločnosti veľkých rapových mien, nám porozprávala o svojom pôsobení v rámci sćeny a ako už býva zvykom, dozvedeli sme sa aj veľa noviniek. Keďže Osťo po novom spolupracuje aj na organizovaní festivalu Hip Hop Žije, dozviete sa čosi viac o selekcii headlinerov, no zásadná je aj časť, kde rozpráva o svojich úplných moderátorských začiatkoch.

Viac o tom, aké je vytvoriť si vlastnú pracovnú pozíciu a byť jediným jej reprezentantom na Slovensku, sa už dozvieš z rozhovoru, ktorý už tradične vedie Adel.

Domov
Zdieľať
Diskusia