Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. mája 2014, 13:01
Čas čítania 0:00
Gabor Boros

Premiéra MTB filmu Signatures v Bratislave a Košiciach je za dverami

Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Filip Polc, Michal Maroši, Tomáš Slavík, Szymon Godziek, Guido Tschugg, Tomáš Zejda a ďalší poprední európsky jazdci ukážu, čo obnáša gravity MTB disciplína a vtiahnu ťa do neopakovateľnej atmosféry jedinečných miest po celom svete - Britskej Kolumbie, Li

Premiéra MTB filmu Signatures v Bratislave a Košiciach je za dverami

Filip Polc, Michal Maroši, Tomáš Slavík, Szymon Godziek, Guido Tschugg, Tomáš Zejda a ďalší poprední európsky jazdci ukážu, čo obnáša gravity MTB disciplína a vtiahnu ťa do neopakovateľnej atmosféry jedinečných miest po celom svete - Britskej Kolumbie, Livigna, Barcelony, historického centra Prahy, Indonézie alebo rakúskych Álp.

Slovenske premiéry Signatures ťa čakajú už tento víkend:

- piatok 16. máj - KC Dunaj, Bratislava 20:00. Facebook event tu.

- sobota 17. máj - T-klub, Košice 20:00. Facebook event tu.

 

Po viac ako 4ročnej odmlke od bike tématiky prichádza Fullface Productions s novým videoprojektom. S novým videom hodlá duo Martin Vrbický a Štěpán Romanov prekonať svoju doterajšiu prácu. "Signatures je film, ktorý pripravujeme de facto už tretí rok, kedy sa táto myšlienka zrodila. Chceli sme urobiť ďalší bikový film, pretože to je to, čo nás naozaj baví. A vzhľadom k tomu, že v posledných rokoch sú viac ako dve tretiny našich divákov zo zahraničia, rozhodli sme sa aj my prekonať hranice a urobiť krok smerom von. Nielen, že se tak vo filme objaví celá rada zvučných mien európskej aj svetovej MTB scény, ale aj lokality, na ktorých sa natáča, sú roztrúsené po celom svete."

Premiéra MTB filmu Signatures v Bratislave a Košiciach je za dverami

Vo filme Sigantures sa nedočkáme nekonečného filozofovania o zmysle mountainbikingu, o jeho vzťahu k prírode, či o osudovosti životného štýlu spojeného s týmto športom. Náplňou filmu Signatures bude skrátka mountainbiking a hlavným lákadlom budú samotné jazdecké výkony tak, ako tomu bývalo predtým.

 

Natáčanie začalo už v lete 2012, kedy v historických centrách Bratislavy a Prahy vznikol urban DH segment slovenskej star Filipa Polca a v rakúskom Leogangu profil veterána Guidda Tschugga. Následne sa chalani v zložení Michal Maroši, Tomáš Slavík a Tomáš Zejda vydali na exotické Bali, kde testovali zjazditeľnosť miestnych hinduistických chrámov a trojtisícových sopiek. Nezabudli samozrejme ani na streetový part v Barcelone, northshore v BC, enduro a dirty v lokálnych českých horách.

Premiéra MTB filmu Signatures v Bratislave a Košiciach je za dverami

Európska mountainbiková špička, svetové lokality, nekompromisná akcia a skvelá produkcia zo strany českých Fullface productions to je "čistokrvný" bikový film Signatures, ktorý si môžeš pozrieť v Bratislave a Košiciach už tento víkend.

16. mája – KC Dunaj, Bratislava Facebook

start: 20:00

end: 22:30

Vstup: 2 EUR Vstup

+ TY NIKDY party v klube DOLE: 5 EUR

17.mája – T-klub, Košice

start: 20:00

end: 24:00

Vstup: 1 EUR

Prídi si pozrieť Signatures do Bratislavy alebo Košíc a sleduj Signatures na redbull.sk/signatures a facebook.com/fullfaceproductions.

Premiéra MTB filmu Signatures v Bratislave a Košiciach je za dverami
Domov
Zdieľať
Diskusia