Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. marca 2024, 11:31
Čas čítania 0:58
Radka Klučárová

Sziget zverejnil mená ďalších 40 interpretov: tešiť sa môžeš na Skrillexa či Halsey

HUDBA FESTIVALY SPRÁVY ZO SVETA SZIGET
Uložiť Uložené

Nové mená sa pripájajú k už zverejneným hviezdam ako Fred again, Sam Smith, Martin Garrix či Stormzy.

Festival Sziget zverejnil mená ďalších interpretov, ktorí na multižánrovom podujatí vystúpia tento rok. K už zverejneným umelcom pribudlo ďalších 40 mien z lineupu. 

Na obľúbenom európskom festivale, ktorý sa koná každý rok v maďarskom hlavnom meste, popri headlineroch Liamovi Gallagherovi a speváčke Halsey na festivale vystúpia aj RAYE, Janelle Monáe, Skrillex, Tom Odell, Mø, Editors, Modeselektor, Neil Frances, Sven Väth, Teezo Touchdown, Tkay Maidza a ďalší.

Nové mená sa pripájajú k už zverejneným hviezdam ako Fred again, Sam Smith, Martin Garrix, Stormzy. 

Sziget
Zdroj: Sziget

„Sme veľmi nadšení, že máme Liama Gallaghera a Halsey ako našich nových headlinerov. Liam Gallagher vystúpi v rovnaký deň ako Stormzy. Bystré oko si môže všimnúť, že neskôr pribudnú ďalšie vystúpenia. Príde aj Janelle Monáe, jedna z najvýraznejších pop’n’soulových speváčok 21. storočia, tiež najpredávanejšia autorka, módna ikona a herečka, ktorej posledný album vyšiel minulý rok,“ povedal generálny riaditeľ Szigetu Tamás Kádá.

Odporúčané
Neďaleko Bratislavy vystúpi Travis Scott a Nicki Minaj. Na ktoré koncerty a festivaly sa oplatí ísť toto leto? (PREHĽAD) Neďaleko Bratislavy vystúpi Travis Scott a Nicki Minaj. Na ktoré koncerty a festivaly sa oplatí ísť toto leto? (PREHĽAD) 16. apríla 2024, 12:30

„Tešíme sa aj na mnohonásobného víťaza Grammy, headlinera arény aj celého festivalu, Skrillexa, ktorý sa na festival vráti po niekoľkých hektických rokoch, počas ktorých stihol aj hviezdnu spoluprácu s Fred Again.. Aj s Four Tet. Aká šťastná náhoda, že po Skrillexovi v záverečný deň vystúpi Fred Again... a v ten istý deň bude Four Tet hosťom Szigetu na Revolut Stagei,“ dodal Kádá.

Sziget Festival 2024 sa bude konať od 7. do 12. augusta, v predaji sú aktuálne permanentky na celý festival, ale aj lístky na 1 či 3 dni. Tento rok organizátori ponúkajú aj zvýhodnené lístky pre návštevníkov do 21 rokov. 

Odporúčané
Na Szigete v lete vystúpia Sam Smith či Fred Again. Obľúbený festival zverejnil prvých headlinerov Na Szigete v lete vystúpia Sam Smith či Fred Again. Obľúbený festival zverejnil prvých headlinerov 12. decembra 2023, 10:00
Domov
Zdieľať
Diskusia