Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. februára 2023, 11:03
Čas čítania 0:46
Martin Adam Pavlík

Slovenskí filmári natáčajú Lóve 2. Medzi hercami uvidíme aj svetoznámeho herca z Game of Thrones

Slovenskí filmári natáčajú Lóve 2. Medzi hercami uvidíme aj svetoznámeho herca z Game of Thrones
Zdroj: Continental Film
FILMY A SERIÁLY LÓVE 2 SLOVENSKÉ FILMY SPRÁVY Z DOMOVA
Uložiť Uložené

Filmári nakrúcali film nielen na Slovensku, ale aj v Thajsku.

Pokračovanie úspešného slovenského filmu Lóve (2011) sa už nakrúca a tvorcom sa podarilo do dvojky obsadiť aj jednu svetoznámu hereckú hviezdu. Viac o druhej časti porozprávali v rádiu Europa 2 Kristína Svarinská, Michal Nemtuda a Jakub Kroner. 

V Lóve 2 si okrem väčšiny hercov z jednotky zahrá aj slovenský herec Vladimír Furdík, ktorý sa preslávil v Hollywoode ako kaskadér a pozornosť celého sveta získal vďaka role Night Kinga vo fantazijnom seriáli Game of Thrones.

Režisér filmu Jakub Kroner prezradil, že Furdíkovi sa páčil prvý diel a so spoluprácou súhlasil aj preto, že si vraj rád znova zahrá na Slovensku a bude hovoriť rodnou rečou, keďže naposledy doma nakrúcal zhruba pred dvadsiatimi rokmi.  

„Vôbec sme nevedeli, ako sa k nám bude správať, ale musím povedať, že je to super týpek. Celkom sme si sadli, trávil som s ním nejaký čas a je to obyčajný človek, ktorý iba robí, čo ho baví,“ povedal o hercovi Michal Nemtuda, ktorý sa s ním vraj dokonca vo filme pobije.

Kroner ďalej prezradil, že dve tretiny filmu budú nakrúcať v Thajsku, a ak všetko vyjde podľa plánu, Lóve 2 by sme mohli vidieť v kinách budúci rok na jar. 
 

Domov
Zdieľať
Diskusia