Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. septembra 2021, 7:06
Čas čítania 0:44
Viktor Kniš

Ženy podvádzať nemôžu, muži áno, pretože dobýjajú, tvrdí populárny raper 21 Savage

Ženy podvádzať nemôžu, muži áno, pretože dobýjajú, tvrdí populárny raper 21 Savage
Zdroj: Wikimedia/Busterwhelan/volně k užití
OSOBNOSTI 21 SAVAGE
Uložiť Uložené

21 Savage si myslí, že keď muž podvádza ženu, verejnosť to môže vnímať ako snahu dobýjať. Opačne to však podľa neho takto nefunguje.

21 Savage tvrdí, že je v poriadku, keď muž podvádza ženu, opačne to však podľa neho nefunguje. Mužské podvádzanie označuje za dobýjanie ženy. Povedal to v podcaste Million Dollaz Worth of Game, na jeho vyjadrenia upozornil známy magazín XXL

Raper prezradil, že sa sám stal obeťou nevery, má však jasno v tom, že ak sa mu podobná situácia stane opäť, znamená to koniec vzťahu. 

„Podveď ma a nikdy s tebou neprehovorím,“ povedal. Neodpúšťa a s takou ženou nechce mať nič spoločné. „Vždy, keď urobíš niečo zlé, jednoducho ťa to dobehne. Spomenieš si na to, ako niekomu robila orálny sex, už sa na ňu nemôžeš pozerať rovnako,“ pokračoval 21 Savage v rámci neformálneho rozhovoru. 

S moderátorom sa zhodli, že ženy neveru prirodzene odpúšťajú viac ako muži. „Je to iné, lebo my (muži – pozn. red.) dobýjame ženy,“ myslí si raper. V tejto situácii dokonca našiel reverznú psychológiu, aj keď nie je jednoduché pochopiť jeho myšlienkové pochody. 

Fanúšikov následne raper pobavil, keď na Instagrame v komentároch pod príspevkom známeho profilu napísal: „Kde som povedal, že podvádzanie je v poriadku?“

Ľudia mu odpovedali, že si protirečí a je hlúpy. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa XXL (@xxl)

Domov
Zdieľať
Diskusia