Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. júla 2021, 19:48
Čas čítania 0:35
Viktor Kniš

Oktagon Day: Pozývame ťa na stretnutie do klietky s Gáborom Borárosom, Pirátom Krištofičom aj Iljom Škondričom

ŠPORT OKTAGON
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Organizátori Oktagonu organizujú netradičnú udalosť, na ktorej sa môžeš výnimočne dostať do klietky a porozprávať s najpopulárnejšími MMA zápasníkmi.

Po dvoch rokoch sa na Slovensko vracia jedinečná udalosť, vďaka ktorej môžu fanúšikovia bojových športov ešte intenzívnejšie nasať nenapodobiteľnú atmosféru. Už počas najbližšieho piatka 30. júla bude udalosť s názvom Oktagon Day súčasťou Olympijského festivalu v komplexe X-BIONIC SPHERE v Šamoríne, ktorý sa nachádza približne 30 kilometrov od Bratislavy. 

Dôvodov, prečo túto udalosť nevynechať, je hneď niekoľko. Budeš mať možnosť stretnúť množstvo najznámejších slovenských zápasníkov vrátane Gábora Borárosa, Piráta Krištofiča, Ivana Buchingera či legendu Ilju Škondriča.

Zároveň organizátori umožnia návštevníkom vstup do klietky, ktorú majú pripravenú na Oktagon 27, a tak budeš mať možnosť zažiť pocit, aký zažívajú najlepší bojovníci len niekoľkokrát v živote. Tí odvážnejší si môžu vyskočiť na obruč a dať sa vyfotiť ako Attila, keď porazil Vémolu v zápase storočia. 

Akcia sa bude konať vo vonkajších priestoroch areálu, nepotrebuješ negatívny výsledok PCR ani antigénového testu, resp. očkovanie a vstup je úplne zadarmo. 

Viac informácií nájdeš na oficiálnej facebookovej udalosti Oktagon Day 2021

Oktagon
Zdroj: Oktagon
Domov
Zdieľať
Diskusia