Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. mája 2021, 18:14
Čas čítania 0:25
Viktor Kniš

Najznámejšiu slovenskú pumpu obsadili Strapo, Palermo, Sergei Barracuda a Pater

HUDBA
Uložiť Uložené

Slovenský rap pomaly ožíva a slovo si pýtajú aj tí, o ktorých sme dlhší čas nepočuli. Strapo sa pripojil k skladbe, na ktorej by ho pravdepodobne čakal len málokto.

Pomaly, ale isto sa vraciame do starých koľají, keďže sa rozsypalo vrece s novou rapovou tvorbou. Hudobníci cítia, že sa blíži čas, keď budú môcť opäť vybehnúť na pódiá, a tak fanúšikov zahrievajú aspoň videoklipmi.

Novinku vydáva aj producent Jerry Lee, ktorý na svojom singli z pripravovaného projektu spojil aj niekoľko interpretov. Spojenie mien ako Strapo, Sergei Barracuda či Palermo však v konečnom dôsledku dopadlo nad pomery a minimálne niektorých interpretov skladba dostala do polohy, v akej by sme ich nečakali. 

Odporúčané
Nerieš, Boy Wonder, Kontrafakt aj Zayo. Tieto albumy očakávame v roku 2021 Nerieš, Boy Wonder, Kontrafakt aj Zayo. Tieto albumy očakávame v roku 2021 30. apríla 2021, 14:39

Prvý singel z chystaného producentského EP s názvom UZI dostal jednoduchý reprezent videoklip s nemeckou vizuálnou postprodukciou. Chalani sa stretli na známej slovenskej Pumpe, ktorú spoznáš vďaka chrakteristickým betónovým stĺpom.

Domov
Zdieľať
Diskusia