Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
5. mája 2020 o 13:47
Čas čítania 0:30

Pavol Neruda: Oktagon MMA prišlo o stovky tisíc eur, spúšťame nový formát turnajov

Diskutovať
Uložiť Uložené

V najnovšom rozhovore Becca vyspovedala organizátora Oktagonu Pavla Nerudu a MMA zápasníka Ronalda Paradeisera.

 Odoberaj zadarmo na: Spotify, Apple podcasty, Google podcasty

Čo sú podcasty a ako ich počúvať? Dozvieš sa tu

V tomto podcaste sa okrem iného dozvieš:
  • Ako riešia finančné problémy v Oktagone
  • Ako si môže MMA zápasník privyrobiť online
  • Všetky informácie o evente Oktagon Underground

Videorozhovory našich moderátorov sú ti už pravdepodobne známe. Zaujímavých respondentov sa pýtame otázky, na ktoré si vždy chcel poznať odpovede. Ak sa ti však stalo, že si nestíhal video dopozerať dokonca alebo si sa práve ocitol v situácii, keď si video pozerať nemohol, týmto problémom sa už nemusíš zaoberať.

Vďaka odberu nášho podcastu ti neujde žiaden nový rozhovor z Youtube, časť rozhovorov z webu ale aj obsah, ktorý nikde inde nenájdeš.

V prípade akýchkoľvek návrhov alebo pripomienok k podcastom nám napíš na adresu [email protected]
Odporúčané
Kto vyhrá Let’s Dance 2026? Bookmakeri zverejnili odhady, toto sú najväčší favoriti Kto vyhrá Let’s Dance 2026? Bookmakeri zverejnili odhady, toto sú najväčší favoriti 8. februára 2026 o 16:45
Odporúčané
Toto je vila novej série Ruže pre nevestu. Pozri sa, kde sa budú konať ceremoniály aj kokteil párty Toto je vila novej série Ruže pre nevestu. Pozri sa, kde sa budú konať ceremoniály aj kokteil párty 3. februára 2026 o 6:00
Odporúčané
22-ročná Alexandra pracuje ako sous-chef v Micheline: Ak ma niekto nerešpektuje, opýtam sa ho, prečo tu je 22-ročná Alexandra pracuje ako sous-chef v Micheline: Ak ma niekto nerešpektuje, opýtam sa ho, prečo tu je 25. februára 2026 o 10:35
Domov
Zdieľať
Diskusia