Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. marca 2020, 14:44
Čas čítania 0:29
Dominik Vetrák

Black As F*ck je paródiou na život černochov. Skvelý trailer ohlasuje príchod komediálneho seriálu na Netflix

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Black AF vyjde na Netflixe už 17. apríla.

#blackAF je názov parodického seriálu na Netflixe, ktorý si budeme môcť celý pozrieť už 17. apríla. Hlavnú rolu v ňom stvárnil Kenya Barris, tvorca seriálu Black-ish. Hrá fiktívnu verziu samého seba, úspešného televízneho producenta. V seriáli bude žiť so svojou rodinou v honosnom dome a k dispozícii bude mať takmer neobmedzené finančné zdroje. Bude sa stretávať so slávnymi ľuďmi, producentmi z branže a popritom sa bude snažiť vychovávať svoje deti.

Pôjde o paródiu na život a klišé spojené s afroameričanmi. Seriál si bude robiť srandu aj z televízneho prostredia a kinematografie ako takej. Trailer je zábavný a je prísľubom, že pôjde o originálne spracovanie plné vtipných momentov. Okrem Barrisa uvidíme aj hercov, ako: Rashida Jones, Genneya Walton, Iman Benson, Scarlet Spencer, Justin Claiborne či Ravi Cabot-Conyers.

Domov
Zdieľať
Diskusia