Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. januára 2020, 12:18
Čas čítania 0:34
Viktor Kniš

Influenceri neplatia pokuty, keď im vymažú Instagram, idú robiť smetiarov. Naked Bananas si uťahujú z pseudocelebrít

OSOBNOSTI NAKED BANANAS
Uložiť Uložené

Naked Bananas mapujú, ako môže vyzerať bežný deň pseudoinfluencera, ktorý nakoniec aj tak skončí ako smetiar.

Naked Bananas idú tvrdo aj v roku 2020. Pokračujú v nastolenom trende pravidelného vydávania videí. To najnovšie venovali pseudoinfluencerom, ktorí si tvoria na sociálnych sieťach vlastnú a veľmi skreslenú realitu. Spoznáš ich podľa toho, že to, ako sa prezentujú na Instagrame, nerobia aj v bežnom živote. Chalani vo svojom videu načrtli aj to, ako môžu „influenceri“ dopadnúť, keď im raz instagramový účet vymažú. 

Odporúčané
Nenechá ti toaletný papier a prinesie domov bezdomovca. Toto sú najhorší spolubývajúci podľa Naked Bananas Nenechá ti toaletný papier a prinesie domov bezdomovca. Toto sú najhorší spolubývajúci podľa Naked Bananas 2. januára 2020, 7:31

Youtuberi načrtli niekoľko situácií, ktoré môžu byť aj pre samotných influencerov indikátorom toho, že niečo určite robia zle. Dozvedáme sa, ako môže vyzerať biznisové stretnutie a taktiež si Naked Bananas vystrelili zo situácie, keď nešikovného influencera zastaví polícia. 

Domov
Zdieľať
Diskusia