Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. mája 2017, 12:22
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Klub plný dievčat a fresh hudba?! Zakončenie GGG tour už dnes v Bratislave v klube DOLE

Uložiť Uložené

Tento tip by mali oceniť hlavne dievčatá, kedže na túto párty má nežné pohlavie vstup zadarmo, čo v konečnom dôsledku ocení aj opačné pohlavie.

To že F*CK THEM nestagnuje dokazujú ich aktivity skoro každý víkend. Nahrávanie albumov od jednotlivých členov, vydávanie singlov, release merchu, alebo koncerty známych zahraničných interpretov, tak vyzerá chod naozaj aktívneho kreatívneho domu.  Pravidelne vám prinášame o vačšine týchto aktivít info, kedže nová vlna fanúšikov sa u nás raketovo rozrastá. Inak to nebude ani tentokrát, kedy pre vás máme zaujímavý tip na originálnu párty, ktorá sa bude konať už dnes v bratislavskom klube Dole. Tento tip by mali oceniť hlavne dievčatá, kedže na túto párty má nežné pohlavie vstup zadarmo, čo v konečnom dôsledku ocení aj opačné pohlavie.

GIRLS GIRLS GIRLS tour, ktoré behom posledných dvoch mesiacov obehli 9 miest na Slovensku a v susednej Českej republike je vo finále a posledná zástavka prebehne práve túto sobotu v hlavnom meste. Kedže hlavným partnerom tejto tour je Jagermeister, ktorý neprestáva loviť netradičné spôsoby ako nájsť zábavu, tak vstupné pre dievčatá je práve v ich réžii, takže dievčatá aspoň vedia komu poďakovať (napríklad followom na instagram @jagermeistersk). Preto nezabudnite, že už dnes sa za dj pult postavia Nika Mi /SK/, JUGG /FR/ a MASHA LWP /UA/, ktoré odohrajú fresh selekciu zo žánrov new wave, rap, trap a g-house.

Ako to vyzeralo napríklad v Košiciach môžeš vidieť v krátkom after videu, alebo z fotiek, ktoré vznikli z rôznych miest počas tour.
Domov
Zdieľať
Diskusia