Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. februára 2019, 17:02
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Ego zverejňuje slohu, ktorú Ektor odmietol použiť na albume Marko

HUDBA EGO
Uložiť Uložené

Člen Kontrafaktu uverejňuje slohu, ktorú by inak fanúšikovia nemali nikdy možnosť počuť.

Ego už pred pár týždňami uverejnil na YouTube kanáli Podzemgangu svoju nevydanú a značne uletenú slohu zo Zayovho albumu Navždy Mladý. V tomto prípade sa však na skladbe In Da Club aj napriek tomu s inou verziou objavil a my sme aspoň mali počuť aj inú alternatívu. 

Teraz sme však svedkami inej zaujímavosti z podobného súdka. Člen Kontrafaktu totiž ešte včera avizoval, že sa máme pripraviť na prekvapenie, ktorým je ďalšia neuverejnená sloha. Na základe hudobného podkladu nám bolo jasné, že sa mala objaviť na Ektorovom aktuálnom sóle Marko, konkrétne na tracku Láskavost, kde sa nakoniec ako hosť objavil iba Pil C.

Síce nevieme, čo presne sa stalo, všetko však nasvedčuje tomu, že sa pražskému raperovi Egova časť jednoducho nehodila. Aj to je v hudobnom priemysle relatívne bežné a keďže máloktorý raper je ochotný robiť kompromisy, niekedy ostane práca interpreta v šuflíku. 

Podľa príspevkov zo sociálnych sietí ešte súdime, že v dohľadnej dobe by sme sa mohli dočkať aj plnohodnotných nových videoklipov. Ak by sme mali byť konkrétnejší, pravdepodobne pôjde o track s názvom Papuľa. 

Domov
Zdieľať
Diskusia