Brankár Chelsea odmietol striedať a trénera nahneval tak, že hádzal fľašu

Kepa nebude na incident z finálového zápasu Carabao Cup spomínať s láskou.

24. február 2019, 22:08 Čas čítania: 0:00
10 najlepších člankov Refresheru, raz za týždeň. Ak ťa emaily prestanú baviť, tak ich kedykoľvek zrušíš. Zadaním emailu súhlasíš s podmienkami portálu.
Šport
0
24. február 2019, 22:08

V Anglicku sa dnes fanúšikovia mohli tešiť na dva veľké zápasy. Premier League mala na programe súboj Manchestru United s Liverpoolom, zatiaľ čo v anglickom ligovom pohári si sily zmerali Chelsea a Manchester City. Zatiaľ čo prvý zápas skončil remízou 0:0 a body sa delili, v tom druhom išlo o finále celého pohára, a tak bezgólová remíza nestačila.

Hráči sa po predĺžení pripravovali na pokutové kopy, keď tréner Chelsea Sarri vydal pokyn, aby brankár Kepa prišiel striedať a do hry chcel namiesto neho poslať skúseného Willyho Caballera. Caballero v minulosti pôsobil v City, pričom Kepa v posledných minútach predĺženia zdanlivo utrpel zranenie, a tak ho chcel Sarri stiahnuť.

Brankár však vystriedať odmietol, na diaľku sa pohádal s trénerom a podkopal jeho autoritu, čo Sarriho nahnevalo natoľko, že na lavičke hádzal fľaše a dokonca to v jednej chvíli vyzeralo tak, že jednoducho odíde do šatne. Kepa napokon súboj s trénerom vyhral, zostal na ihrisku a postavil sa strelám Manchestru City.

Keď však zaváhal pri zdanlivo jednoduchej strele Aguera a City nakoniec pohár vyhralo, z brankára sa stala tragikomická postavička. Sarri síce v pozápasovom rozhovore povedal, že išlo len o nedorozumenie, ale fanúšikovia si myslia, že jeden z dvojice v Chelsea čoskoro skončí.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.