Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Sobota 26. 9. 2020 meniny má Edita

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Filmy a Seriály - Vybrali sme
13
Dušan Šutarík
13. december 2018, 13:11
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

10 slávnych herečiek, ktoré sa nebáli vyzliecť pred kamerou

Talentované krásky sa neváhali odhaliť v mnohých kvalitných filmoch.

Dušan Šutarík
13. december 2018, 13:11
10 slávnych herečiek, ktoré sa nebáli vyzliecť pred kamerou
Zdroj: Fox Searchlight Pictures
 • 18+
CITLIVÝ OBSAH
 • Článok môže obsahovať:
 • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
 • sex, nahotu a iný nsfw obsah
 • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
13
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Filmové médium sa erotike nikdy nevyhýbalo, hoci je jasné, že v minulosti museli režiséri zápasiť s väčšou cenzúrou. Tieto konzervatívne ľady sa však už roztopili, takže sa v súčasných snímkach s erotikou a sexom celkom otvorene pracuje.

 

Vybrali sme pre teba desiatku pôvabných herečiek, ktoré sa rozhodne nehanbili a rozhodli sa pred kamerou predviesť svoje krásne telá. Dôraz sme kládli najmä na známe herečky, ktoré sa objavili v menej známych, nezávislých či artových dielach. 

 

Kristen Stewart – Na ceste (On the Road, réžia: Walter Salles, 2012)

 

Adaptácia kultového románu Na ceste od Jacka Kerouaca svojho času spôsobila silnú dávku kontroverzie. Kľúčový text literárneho hnutia Beat Generation si nekládol servítky, čo sa týka jazyka, štruktúry ani otvorenej sexuality.

 

Adaptácia Waltera Sallesa z roku 2012 si tieto prvky ponechala a predviedla nám napríklad nahú Kristen Stewart, ktorá počas jazdy autom rukami uspokojuje dvoch hlavných hrdinov.

 

Kritické reakcie k samotnému filmu boli pomerne zmiešané. Väčšina recenzentov poukazovala na to, že oproti svojej predlohe je film ešte veľmi mierny a chýba mu živočíšnosť a dynamika Kerouacovej knihy. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Eva Green – Rojkovia (Dreamers, réžia: Bernado Bertolucci, 2003)

 

Eva Green s nahotou nikdy nemala problém a dokázala to už viackrát (napríklad aj v pozoruhodnom sci-fi Perfect Sense či Sin City 2). Zlomovým filmom pre ňu bola dráma Rojkovia od nedávno zosnulého Bernarda Bertolucciho.

 

Práve tá jej otvorila dvere k ďalším kvalitným rolám. Film sa len tak hemžil otvorenými erotickými scénami a fanúšikovia francúzskej krásky si rozhodne prišli na svoje. Rojkovia však neboli žiadnou lacnou provokáciou.

 

Dodnes ostávajú podnetným myšlienkovým dielom, ktoré ponúka množstvo pozoruhodných myšlienok o kinematografii, slobode a radikálnosti mladej generácie v ich snahe vzoprieť sa autoritatívnym tendenciám. Kritici prijali Bertolucciho film priaznivo, hoci pre bežných divákov môže ísť o trochu ťažšie stráviteľné sústo. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Bryce Dallas Howard – Manderlay (réžia: Lars von Trier, 2005)

 

O pôvabnej Bryce Dallas Howard sa svojho času hovorilo ako o jednej z najtalentovanejších herečiek jej generácie. Máme síce pocit, že Bryce stále úplne nenaplnila svoj veľký potenciál, ale jeden zo svojich najlepších výkonov predviedla práve v Manderlay od dánskeho provokatéra Larsa von Triera.

 

Ide o druhý diel jeho nedokončenej trilógie o USA (prvým dielom bol Dogville). A práve v Manderlay sa Bryce neváhala objaviť v Evinom rúchu v pomerne odvážnej milostnej scéne. Samotný film sa u Trierových fanúšikov dočkal priaznivej odozvy, ale kritici boli skôr v rozpakoch. Je pravdou, že Dogville je po všetkých stránkach lepší, ale aj Manderlay rozhodne stojí za skúšku. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Kirsten Dunst – Melancholia (réžia: Lars von Trier, 2011)

 

Trierovi sa podarilo vyzliecť aj ďalšiu krásku, menovite Kirsten Dunst. Vo svojom artovom sci-fi Melancholia sa herečka objavila kompletne nahá, hoci len na krátky moment. Melancholia je Trierovým druhým dielom „Depression Trilogy“ (prvým dielom bol Antichrist, tretím Nymfomanka, ktorá je braná ako jeden film).

 

Melancholia sa môže pochváliť skvelými hercami, magickými snovými obrazmi, ale aj veľkou emocionálnou silou. Kritici boli s výsledkom veľmi spokojní, rovnako tak Trierovi fanúšikovia. Kirsten Dunst si z festivalu v Cannes odniesla Zlatú palmu pre najlepšiu herečku. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Katherine Waterston – Skrytá vada (Inherent Vice, réžia: Paul Thomas Anderson, 2014)

 

Náročná, ale zábavná psychedelická detektívka Skrytá vada od Paula Thomasa Andersona predstavuje pre mnohých divákov skutočný oriešok. Našu pozornosť si však získala a rozhodne si ju získala aj nahá kráska Katherine Waterston.

 

Tá svoje telo predviedla v pomerne dlhej 10 minútovej scéne, kde zmyselným hlasom opantávala hlavného hrdinu v podaní Joaquina Phoenixa. A musíme povedať, že opantala aj nás. Samotný film sa dočkal chvály kritikov (hoci menšej ako predchádzajúce Andersonove filmy) a pokiaľ obľubuješ náročnejšie diela so štipkou surreálna, tak si na správnej adrese. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Sienna Miller – Warholka (Factory Girl, réžia: George Hickenlooper, 2006)

 

Nádherná Sienna Miller predviedla svoje dokonalé telo v ambicióznej dráme Warholka. Zahrala si herečku Edie Sedgwick, ktorej akoby z oka vypadla. Životopisný film skúmajúci komplikovaný vzťah medzi Sedgwick a excentrickým umelcom Andym Warholom (Guy Pearce) natočil George Hickenlooper a odniesol si zaň dosť zdrvujúce recenzie.

 

Napriek tomu si myslíme, že snímka nie je úplne na odstrel, už len vďaka Sienne Miller, ktorá svojím hereckým výkonom veľa zachránila a naozaj z nej nebudeš môcť spustiť oči. Ambície tvorcov boli evidentne nemalé, ale výsledok napokon zaujme asi len malú skupinu divákov. Škoda. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Angelina Jolie – Gia (réžia: Michael Cristofer, 1998)

 

Biografická dráma Gia z produkcie HBO nám rozpovedala príbeh supermodelky Gie Marie Curangi, ktorú bezchybne stvárnila pekelne sexy Angelina Jolie. Kvôli úlohe bola tiež ochotná predviesť nielen svoje krivky, ale aj niekoľko dráždivých lesbických scén.

 

Snímka sa dočkala kladného prijatia a Angelina si za svoj výkon odniesla Zlatý glóbus. Zaslúžene. Podľa nás ide o jeden z jej najlepších (ak nie vôbec najlepší) výkon, aký kedy vo filme podala. Necenzurované obrázky nájdeš tu

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Amanda Seyfried – Chloe (réžia: Atom Egoyan, 2009)

 

Rozkošná Amanda Seyfried z nádhernými očami ponúkla pohľad na svoju dokonalú postavu v eroticky nabitom thrilleri Chloe. V snímke si zahrala krásnu call girl, ktorú si najme Catherine (Julianne Moore), aby sa pokúsila zviesť Catherininho manžela Davida (Liam Neeson).

 

Snímka Atoma Egoyana síce nezožala veľké ovácie, ale nedočkala sa ani kritického zatratenia. Odniesla si dokonca aj niekoľko ocenení. Keď už nič iné, filmu nemožno uprieť pôsobivé erotické iskrenie a najmä vďaka Amande sa rozhodne je na čo pozerať. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Scarlett Johansson – Pod kožou (Under the Skin, réžia: Jonathan Glazer, 2013)

 

Pozoruhodné artovo ladené sci-fi je nepochybne hodné tvojej pozornosti. A to nielen preto, lebo sa v ňom objavila nahá Scarlett Johansson, a to hneď v niekoľkých scénach. Práve týmto spôsobom totiž jej postava do svojich osídiel láka nič netušiace obete.  

 

Johansson hrá v tomto filme mimozemšťanku. Tá sa potuluje po Zemi a zásobuje svoju rodnú planétu ľudským mäsom, ktoré jej druh považuje za delikatesu.

 

Sľubované nahé scény obľúbenej herečky sú nepochybne veľkým lákadlom, ale snímka Jonathana Glazera ponúka aj hypnotickú atmosféru, skvelý soundtrack a výborných hercov. Ide o veľmi svojské dielo a je možné, že ti úplne nesadne, ale minimálne za skúšku by to podľa nás stálo. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

Michelle Williams – V plameňoch (Incendiary, réžia: Sharon Maguire, 2008)

 

Sympatická Michelle Williams sa bez šiat ukázala v romantickej dráme V plameňoch. Tá hovorila o romániku mladej matky (Williams) a novinára Jaspera (Ewan McGregor). Potom sa však žena dozvie, že jej syn a manžel zahynuli pri teroristickom útoku.

 

Snímka Sharon Maguire bola kritikmi prijatá výrazne negatívne a nedarilo sa jej ani medzi divákmi. Jediným dôvodom na pozretie (teda okrem nahej Michelle) sú tak herecké výkony schopných hercov v hlavných úlohách. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

 

BONUS: Olivia Wilde – Vinyl (réžia: rôzni, 2016)

 

Ako bonus sme sa rozhodli vybrať seriálový projekt Vinyl. Vo výbornej hudobnej dráme zapózovala v Evinom rúchu nádherná Olivia Wilde. Príbeh sa odohráva v 70. rokoch v New Yorku a diváka zavedie do doby nástupu punku, diska či hip-hopu.

 

Seriálu taktiež nechýbalo viacero sexy scén, v ktorých bola protagonistkou práve Olivia Wilde. Ako režisér sa na projekte podieľal aj Martin Scorsese. Pokiaľ si hudobný nadšenec, Vinyl je pre teba povinnou jazdou. Necenzurované obrázky nájdeš tu.

 

10 slávnych herečiek, ktoré sa vyzliekli pred kamerou

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Tagy: top 10
Ohodnoť článok
204
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie
Domov
Zdielať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.