Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. októbra 2018, 9:49
Čas čítania 0:00
Daniel Mikolášik

Kanye West daroval sirotám v Ugande desiatky párov tenisiek Yeezy

MÓDA KANYE WEST YEEZY
Uložiť Uložené

Ye sa spoločne so svojou rodinou zachoval ako správny filantrop.

Ako sme ťa už pred niekoľkými týždňami informovali, Kanye West nevydal očakávaný album Yandhi v plánovaný deň a dátum jeho zverejnenia presunul na 23. november. Štúdiovku vraj musí ešte dokončiť v Afrike, kde sa posledné dni Ye aj s rodinou zdržiava a usilovne pracuje na sľúbenom projekte.

Počas cesty, keď náhodou nenahráva, sa snaží spoznávať aj africké krajiny a rôzne odlišné kultúry. Aktuálne sa nachádza vo východnej časti kontinentu, konkrétne v Ugande, kde Yeezy navštívil dokonca aj mestečko Masulita, v ktorom práve prebiehala charitatívna akcia na podporu miestnych sirôt z detského domova.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa TeamKanyeDaily (@teamkanyedaily),

Ye tam dorazil na súkromnej helikoptére zapožičanej samotným prezidentom Ugandy Yoweri Museveniom spoločne aj so svojou manželkou Kim Kardashian a najstaršou dcérou North.

Raper mal v pláne sa zachovať ako správny filantrop a keďže chcel úbohým deťom nejako pomôcť, rozhodol sa že im daruje niekoľko desiatok párov tenisiek Yeezy Boost 350 V2 Triple White.

Odporúčané
Kto je Bianca Censori? Manželka Kanyeho Westa bola obľúbenou študentkou vďaka veľkým prsiam, teraz sa o ňu priatelia boja Kto je Bianca Censori? Manželka Kanyeho Westa bola obľúbenou študentkou vďaka veľkým prsiam, teraz sa o ňu priatelia boja 21. septembra 2023, 9:30

Taktiež sa tým nezabudol ihneď pochváliť na jeho znovu-obnovenom oficiálnom Twitteri. Siroty sa darom od samotného Yeezusa veľmi potešili a v nových sneakers začali v momente tancovať a spievať.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa YEEZYSEASON (@yeezyseason2),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa TeamKanyeDaily (@teamkanyedaily),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa KUWK بالعربي (@kuwkme),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rap Direct (@rapdirect),

Domov
Zdieľať
Diskusia