Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. júla 2018, 17:46
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

V Česku sme našli najkrajšie jazero, Kazmu a Sharlotu! Prvý vlog z Refresher Leta je na svete

REFRESHER REFRESHER LETO
Uložiť Uložené

Náš cestovateľský projekt Refresher Leto 2018 je na konci a teraz nás čaká séria troch vlogov, pričom ten prvý je na programe práve dnes.

Už dávnejšie sme dospeli do štádia, kedy sme začali cítiť potrebu vytvoriť projekt, prostredníctvom ktorého by sme mali možnosť priblížiť sa našim čitateľom aj inak ako prostredníctvom článkov, resp. diskusií. Zároveň sme chceli precestovať našu nádhernú krajinu a výsledkom bol projekt Refresher Leto, ktorý sme spustili v minulom roku. Keďže sa tešil veľmi pozitívnej odozve a nás veľmi bavil, rozhodli sme sa zorganizovať aj zimnú verziu a dať si repete aj počas aktuálnych prázdnin. 

Časť cesty Refresher tímu ste mali možnosť sledovať prodstredníctvom nášho Instagramu, kde sme si často nechali poradiť čitateľmi. Za pripojenie by sme sa týmto chceli poďakovať aj 4G sieti od Telekomu. Mali sme možnosť stretnúť mnohých z vás a podporu si samozrejme mimoriadne vážime. Dnes sme si pre vás pripravili prvý z troch vlogov, ktorý vznikal v Česku. 

Navštívili sme Prahu a jej nádherné okolie, zopár atraktívnych udalostí pod holým nebom a stretli zaujímavé osobnosti, ako napríklad Kazma, Sharlota či chalani z Life is Porno. Všetko dôležité sa už dozvieš v samotnom výsledku.

Späť
Zdieľať
Diskusia