Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. apríla 2018, 12:21
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Slovenský rap to dotiahol do SENZI TV. Vecov videoklip parodujúci šlágre pre dôchodcov zaradila televízia do hitparády

HUDBA VEC
Uložiť Uložené

Už na prvý pohľad veľmi úspešný moderátor si z Vecovej skladby Slovák uťahuje a snaží sa ju zosmiešniť.

Áno, občas sa sami nestíhame čudovať, že vám o slovenských bizarnostiach píšeme takmer každý deň. Nuž, obyvatelia našej krajiny dokážu prekročiť hranicu častejšie a generujú nápady, ktoré majú od triezveho zmýšľania veľmi ďaleko.

Tentokrát ostaneme aspoň sčasti v domácom rape, konkrétne pri skladbe Slovák od Brančiho Kováča. Tá dostala pred pád dňami videoklip parodujúci známu, avšak určite nie uznávanú televíziu Senzi, kde celý deň rotujú videoklipy pre dôchodcov

Vtedy však ešte Vec nepredpokladal, že sa kompetentní ľudia v Senzi rozhodnú vratiť mu úder a spraviť si z neho srandu v rámci vysielania. Už na prvý pohľad veľmi vyrovnaný moderátor Noro Meszároš sa ho pokúsil zhodiť vopred pripraveným preslovom, v ktorom tvrdí, že Branči sa vždy chcel prebojovať do televízie a on mu to umožnil.

Moderátor ďalej tvrdí, že sa hovorí, že so slovenským rapom je to veľmi ťažké. Paradoxne, o tomto hovorí človek pracujúci pre televíziu, ktorá sa priživuje na dôchodoch. Noro, ak tento článok čítaš, v skutočnosti je to oveľa ťažšie s paródiou na hudobný žáner, ktorému si oddal svoju kariéru. No a pre divákov tu máme záznam z prvého vysielania, kde bol Vecov videoklip odpremierovaný a zaradený do hitparády. 

Domov
Zdieľať
Diskusia