Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. decembra 2017, 0:40
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Dara Rolins sa zrieka všetkého nepodstatného a v novom videoklipe ukazuje aj svoje krásne telo v plavkách

HUDBA DARA ROLINS
Uložiť Uložené

Výborná speváčka predstavuje videoklip na skladbu z tohtoročného albumu ETC.

Dara Rolins je speváčkou, ktorá si svoju relevanciu drží suverénne najdlhšie spomedzi všetkých svojich kolegýň. Aj keď mnohým súčaným hudobným fanúšikom slovenskej tvorby sa môže zdať jej tvorba ako klasická, pravdou je, že sa vždy v rámci popu dokázala trafiť do doby a zároveň kladie dôraz nielen na hudobnú, ale aj textovú stránku trackov. A to tiež nemusí nutne znamenať, že zbytočne mudruje alebo zachádza do detailov. 

Dôkazom je aj jej najnovší album ETC z aktuálneho roka, z ktorého pochádza aj pieseň na dnes zverejnený vizuál Lietam. Ten sa natáčal ešte počas slnečných dní pri mori, a tak sa prostredníctvom neho aspoň na chvíľku vrátime do tepla. Hudobnú produkciu doplnil Maiky Beatz a zvyšok už pochádza z hlavy samotnej Darinky a režiséra Adama Pavelku. Týmto sa autorka chcela chcela svojim fanúšikom poďakovať za celoročnú podporu jej práce a my myslíme, že sa jej podaril ideálny darček. 

Domov
Zdieľať
Diskusia