Utorok 21. 11. 2017 meniny má Elvíra

hľadaj na refresheri

Ego, Supa, Fobia Kid, Boy Wonder a mnoho ďalších. Aké slovenské rapové albumy ešte v tomto roku očakávame? (Video)

V druhej časti sme sa pozreli na zvyšok albumov domácej rapovej scény, ktoré ešte v tomto roku uzrú svetlo sveta.

14. november 2017, 13:53
14. november 2017, 13:53

Slovenský rapový fanúšik už veľmi dobre vie, že záver roka 2017 bude doslova nabitý hudbou, konkrétne dvomi desiatkami očakávaných rapových počinov ich obľúbených interpretov aj skupín. Pri mnohých menách bude práve toto obdobie veľmi zásadné, keďže sa už v pokročilom štádiu kariéry dočkáme ich debutových počinov. S prihliadnutím na skutočnosť, že je rôznych informácií naozaj veľa, rozhodli sme sa zhrnúť ich pre vás v dvoch krátkych videách. 

 

Ak si zmeškal to prvé, tak to okamžite bež napraviť, keďže teraz tu máme aj druhé pokračovanie, v ktorom sme doplnili zvyšok chýbajúcich mien. Naším cieľom bolo v prvom rade zhromaždiť všetky dostupné tracklisty, covery, názvy albumov a tiež dátumy vydania, aj keď samozrejme pripúšťame, že nie každý zo spomenutých dokáže svoje slovo dodržať, či už z technických alebo iných dôvodov. 

 

Ak ťa teda zaujíma, ako je na tom aktuálne Supov, Fobiov, Wonderov či Egov album, pohodlne sa usaď a vychutnaj si zopár minút s našim moderátorom Šajmom, ktorý ťa zavedie do sveta slovenského rapu. 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie