Streda 25. 4. 2018 meniny má Marek

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Apple Music

Chester Bennington natočil len 6 dní pred svojou smrťou veselé Carpool Karaoke. Rodina sa rozhodla zverejniť ho na jeho počesť

Spevák kapely Linkin Park radostne spieval a vtipkoval.

12. október 2017, 23:32
12. október 2017, 23:32

Spevák kapely Linkin Park radostne spieval a vtipkoval.

Spevák kapely Linkin Park Chester Bennington opustil tento svet ešte v júli, ale len šesť dní pred svojou samovraždou natočil v dobrej nálade spoločne s kamarátmi z kapely Carpool Karaoke. Namiesto moderátora Jamesa Cordena sa v ňom objavil americký komik Ken Jeong a aj keď to dlhší čas vyzeralo tak, že nahrávka nikdy neuzrie svetlo sveta, Chesterova rodina sa napokon rozhodla video zverejniť a kapela Linkin Park ho nahrala na svoj Facebook.

 

Chester v ňom viac ako 20 minút jazdí po americkom Los Angeles a spieva nielen vlastné skladby, ale aj hity od Red Hot Chili Peppers či kapely Outkast, a tak nič nenasvedčuje tomu, že by ho vnútri trápila depresia, ktorá onedlho vyvrcholí tragicky. Aj radostné Carpool Karaoke podčiarkuje to, že depresia nemusí mať žiadne externé príznaky a aj keď nás už Chester nikdy nepoteší svojím charakteristickým hlasom na koncerte, pripomeňme si ho aspoň v radostných chvíľach plných spevu a vtipkovania.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
Najčítanejšie