Streda 17. 1. 2018 meniny má Nataša

hľadaj na refresheri

5,8-palcový AMOLED displej s vysokým rozlíšením. iPhone X nám po názve zrejme odhalil aj svoju výbavu

Zatiaľ to vyzerá nádejne.

12. september 2017, 16:20
zdroj: Benjamin Geskin / idropnews.com
12. september 2017, 16:20

Po tom, čo vyplávalo na povrch, že Apple hodlá tento rok porušiť tradičné číslovanie, prichádza rad na technické špecifikácie. Len chvíľu pred predstavením začal internetom kolovať zoznam, kde by mala byť značná časť hardvérovej výbavy očakávaného iPhonu X. Čo sme sa teda dozvedeli?

 

Za pomerne dôveryhodným únikom tentokrát stojí Benjamin Geskin, jeden z tvorcov špičkovo spracovaných vizuálnych konceptov (napríklad titulný obrázok) očakávanej generácie iOS smartfónu, ktorý vo svojom tweet spomína tri farebné prevedenia, tri rôzne veľké úložiská vrátane 512 GB možnosti a aj AMOLED panel s až 5,8-palcovou uhlopriečkou či celkom slušným rozlíšením obrazu. To vraj vystrelí až na úroveň 2 436 x 1 125 pixelov. Rovnako však stojí za zmienku 12 megapixelový hlavný fotoaparát alebo 4-jadrový procesor s taktom 2,5 GHz. 

 

Všetky dostupné detaily naznačujú, že uniknutý zoznam špecifikácií pochádza od bližšie neznámeho predajcu z Ruska. Či ide o podvod a snahu prilákať pozornosť alebo máme čo dočinenia so skutočnou výbavou, je zatiaľ neznáme. Všetko dôležité sa dozvieme už o pár hodín.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá