Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. augusta 2016, 16:29
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Brad Pitt a Marion Cottilard chcú zavraždiť nacistického úradníka v traileri pripomínajúcom Nehanebných bastardov

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Allied, tak znie názov nového Zemeckisovho akčného thrilleru z prostredia druhej svetovej vojny.

Najnovší film Roberta Zemeckisa nesie názov Allied a konečne sa odhaľuje. Prvý trailer, aj keď krátky, odkrýva zápletku a predstavuje hlavných hrdinov, ktorí sa pokúsia o najnáročnejšiu úlohu svojich životov. Udalosti snímky budú zasadené do roku 1942, teda do obdobia druhej svetovej vojny. V hlavných úlohách budeme sledovať Brada Pitta (Fury, World War Z) spolu s Marion Cotillard (The Dark Knight Rises, Inception) ako dvojicu zabijakov, ktorá sa do seba zamiluje počas nebezpečnej misie s cieľom zavraždiť nemeckého úradníka. Protagonisti síce potvrdia svoju lásku aj manželským zväzkom, ich románik však končí až príliš skoro. Postava Pitta totiž zistí, že jeho žena, s ktorou má navyše aj dieťa, je dvojitou agentkou a dostal príkaz eliminovať ju (nemala to hrať skôr Angelina?).

Režíruje Robert Zemeckis (The Walk, Forrest Gump, trilógia Back to the Future), o scenár sa postaral vynikajúci Steven Knight (Locke, Eastern Promises), ktorý celý nápad aj vymyslel a premiéra je zatiaľ naplánovaná na 1. decembra 2016. Okrem Pitta a a Cotillard si zahrajú aj Jared Harris, Lizzy Caplan, Matthew Goode, Charlotte Hope. Ako na vás zatiaľ film pôsobí?

Domov
Zdieľať
Diskusia