Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. mája 2016, 13:35
Čas čítania 0:00
Samuel Majdek

Zakladatelia NYC Corner Hot Dog: Na Slovensku je na podnikanie veľký priestor, ľuďom chýba odvaha

VIDEO
Uložiť Uložené

Do relácie Park prišli svoje chutné hot dogy ukázať zakladatelia úspešného bratislavského stánku NYC Corner.

Oto Kóňa a Jakub Noel Adásek zmenili ošarpanú búdu na Kamennom námestí v Bratislave na moderný street food-ový stánok s hot dogmi. Nedávno sme sa u nich zastavili aj my v našej reportáži o bratislavskom street foode. Všetkým je na prvý pohľad jasné, že nejde o klasické hot dogy, ako ich všetci poznáme. Chalani vytvárajú rôzne kombinácie chutí s použitím kvalitného pečiva a čerstvej zeleniny. Ako sa do toho všetkého vlastne pustili a ako to vidia s podmienkami na podnikanie na Slovensku? Všetko sa dozvieš v krátkom rozhovore z relácie Park.

Nezabudni sledovať reláciu Park plnú zaujímavých tém a hostí. Nový diel si môžeš pozrieť každú sobotu o 10:25 na Jednotke a predĺženú, hodinovú verziu vždy v pondelok o 14:00 na Dvojke. Všetky podstatné informácie a rovnako aj súťaže o vecné ceny môžeš checkovať na oficiálnej Facebookovej stránke.

Domov
Zdieľať
Diskusia