Fotky z nemocnice zdieľať nechce. Myslí si, že influenceri si na nich robia reklamu.
Spevák sa na Instagrame so svojimi fanúšikmi podelil o svoj nepríjemný zážitok z Vietnamu. Počas jazdy na motorke doňho narazilo taxikárske auto. V príspevku na sociálnej sieti priblížil, čo sa stalo. Kvôli nehode musel predčasne skončiť dovolenku.
„Hlásim sa po odmlke a nečakanom skorom konci mojej 10-týždňovej cesty už po 3 týždňoch. Ďakujem Bohu,“ píše na začiatku svojho statusu.
„Z Hanoja som koncom minulého týždňa na motorke vyšiel pred obedom a tesne po 15 hodinách na severe Vietnamu, kúsok od hraníc s Čínou, som mal nehodu. V rýchlosti cca 80 km/h mi nedal z vedľajšej cesty prednosť taxikár. Našťastie som sa v poslednej chvíli vyhol priamemu nárazu. To by potom mohlo byť všetko inak. Preto bohu vďaka,“ opísal, čo sa mu na dovolenke stalo.
Ako sám píše, našťastie pri nehode neutrpel zranenia, ktoré by zasiahli životne dôležité orgány. „Okrem vykĺbeného ramena, roztrhnutého svalu, zubov, nárazu, odrenín, pomliaždenín, som v poriadku,“ upokojil fanúšikov.
V závere všetkým odkázal, aby si na seba dávali pozor a vážili si svoje zdravie. Spevák chcel fanúšikom ozrejmiť situáciu, no odmietol pridávať fotky z nemocnice. Myslí si, že si tak známi ľudia robia reklamu. „Nebudem tu postovať žiadne patetické posty z nemocnice alebo robiť chudinku pre pozornosť, aby ma niekto ľutoval. Nemám rád, keď si z týchto vecí robí niekto promo,“ uzavrel Superstarista.
Mira Šmajdu si môžeš pamätať zo Superstar 2009. Išlo o prvý československý ročník. Vo finále súťažil napríklad po boku Bena Cristovaa, Jana Bendiga či Moniky Bagárovej.