Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 25. 10. 2021 meniny má Aurel

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Dnes populárne články
Hodíme to na Lučanského. Video z chaty ukazuje, ako sa Kaliňák pripravoval na výsluch na NAKA Hodíme to na Lučanského. Video z chaty ukazuje, ako sa Kaliňák…
Prvé videá z chaty: Fico sa zaujíma o Makóa, Kaliňák spomína daňové podvody Prvé videá z chaty: Fico sa zaujíma o Makóa, Kaliňák spomína…
Zomrel legendárny Gunther zo seriálu Priatelia. Herec James Michael Tyler mal 59 rokov Zomrel legendárny Gunther zo seriálu Priatelia. Herec James…
Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom: Strieľali po nás džihádisti, ale za tie peniaze sa to neoplatí (Rozhovor) Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom:…
Sú známe prvé závery vyšetrovania smrteľnej streľby na natáčaní filmu s Alecom Baldwinom. Na pľaci nevedeli, že náboje sú ostré Sú známe prvé závery vyšetrovania smrteľnej streľby na natáčaní…
Divoká súlož a ukájanie bez hanby pred plnou spálňou súťažiacich. Latinskoamerické Too Hot to Handle stráca všetky zábrany Divoká súlož a ukájanie bez hanby pred plnou spálňou…
Zaujímavosti - Zahraničné

Týchto 12 nadržancov z latinskoamerického Too Hot to Handle pobláznilo Instagram. Odviazaný sex niektorí premenili na lásku

Netflix trafil do čierneho svojou novou latinskoamerickou verziou Too Hot to Handle. Takto vyzerajú súťažiaci.

Adam Novosad
4. október 2021, 18:59 Čas čítania: 6:52
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Týchto 12 nadržancov z latinskoamerického Too Hot to Handle pobláznilo Instagram. Odviazaný sex niektorí premenili na lásku
Zdroj: Netflix
Zaujímavosti - Zahraničné
0
Adam Novosad
4. október 2021, 18:59
Čas čítania: 6:52

Týchto 12 nadržancov z latinskoamerického Too Hot to Handle pobláznilo Instagram. Odviazaný sex niektorí premenili na lásku

Netflix trafil do čierneho svojou novou latinskoamerickou verziou Too Hot to Handle. Takto vyzerajú súťažiaci.

Adam Novosad
4. október 2021, 18:59
Čas čítania: 6:52
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Týchto 12 nadržancov z latinskoamerického Too Hot to Handle pobláznilo Instagram. Odviazaný sex niektorí premenili na lásku
Zdroj: Netflix

Latinskoamerické Too Hot to Handle vypálilo svojou divokosťou rybník všetkým doterajším verziám. Nebola za to zodpovedná pozmenená štruktúra šou či pravidlá, ale výber súťažiacich, ktorí nemali žiadne zábrany a bez hanby si užívali sexuálne hry pred ostatnými v spoločnej spálni, rovnako ako pred miliónmi divákov na Netflixe.

Výborne namiešaný mix súťažiacich z krajín ako Mexiko, Kolumbia, Argentína, ale aj Španielsko spôsobil, že šou sa síce začala sexom, ale viacero spojení pretrvalo až do konca súťaže a mohli by sme skonštatovať, že zopár dvojíc emocionálne podrástlo. 

 

My sme sa preto pozreli na profily jednotlivých súťažiacich na Instagrame, kde sa všetci hrdo priznávajú k účasti v reality šou s originálnym španielskym názvom „Jugando Con Fuego“, čo v preklade znamená „Zahrávanie sa s ohňom“.  

 

V tomto článku si prečítaš:
  • Ktorá dvojica podľa všetkého zostala spolu aj po skončení natáčania šou.
  • Kto je spomedzi všetkých súťažiacich najpopulárnejší na Instagrame.
  • Kto si myslí, že ženy priťahuje tak, ako med priťahuje včely.
  • Kto zo súťažiacich sa živí ako morský biológ a kto ako enviro inžinier.
  • Kto z reality šou odchádzal o pár desiatok tisíc dolárov bohatší.

 

Israel

Možno najzaujímavejším súťažiacim v celom latinskoamerickom Too Hot to Handle je Israel, ktorý však do šou neprichádza ako spevák či influencer, aj keď už mal skúsenosti s modelingom. Naopak, živí sa ako morský biológ, čo okamžite po prvom stretnutí upútalo Carolinu a obaja rýchlo vytvorili nerozlučnú dvojicu.

 

Dvojica sa stala natoľko nerozlučnou, že podľa všetkých indícií na sociálnych sieťach stále tvoria pár aj mesiace po skončení nakrúcania reality šou. Israel s Carolinou nezažívali počas všetkých epizód len euforickú fázu vzťahu a zamilovanosť, keď problémy vypukli po príchode novej súťažiacej, ale napokon si svoje záväzky vysvetlili, naučili sa otvorene komunikovať a zostali spolu.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený 🔥Jugando con fuego latino🔥 (@isra_lomeli)

 

Manuela

Súťažiaca Manuela dorazila do luxusnej vily ako prvá a okamžite navodila atmosféru, ktorá bude panovať počas celej šou. Nikto sa nečudoval, že Manuela sa živí ako modelka, pričom v minulosti mala v opise svojho profilu na Instagrame označenú špecifickú kolumbijskú modelingovú agentúru, ale od účinkovania v Too Hot to Handle táto zmienka zmizla.

Zaujímavosťou je, že Manuela patrí medzi súťažiacich s najnižším počtom followerov na Instagrame napriek tomu, že v šou bola výraznou postavou. Dodnes nazbierala len 20-tisíc fanúšikov a zo svojho súkromia neprezrádza takmer žiadne informácie. V jednom z príspevkov napísala k reality šou len toľko, že je šťastná za skúsenosť, ktorá sa jej naskytla, a poučila sa z nej do budúcnosti.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Manuela Angel (@manuelaangelm)

 

Joel

Nikoho neprekvapí, že súťažiaci Joel sa živí ako herec a model, ale v prvom rade sa venuje fitnesu. Na Instagrame doteraz nazbieral takmer 40-tisíc followerov, čo ho nezaraďuje medzi najpopulárnejšie postavy z latinskoamerického Too Hot to Handle.

 

Na základe opisu na Instagrame je jasné, že Joel má za sebou niekoľko úspešných fitnes súťaží, kde získal zlaté medaily za prvé miesta. Ani s telom gréckeho boha však nedokázal presvedčiť Lilian, s ktorou skončil v posteli hneď v prvú noc, aby spoločne skúsili vybudovať vážnejší vzťah. Lilian sa obzerala po ostatných mužoch, zatiaľ čo Joel si na ňu počkal a venoval sa radšej nadväzovaniu priateľských vzťahov.

 

Aj tejto dvojici pomohli workshopy, ktoré tvorcovia šou čoraz častejšie zahŕňajú medzi voľnočasové aktivity na exotickom ostrove, pretože sa naučili úprimnejšie rozprávať o svojich pocitoch. Obidvoch priviedla úprimnosť naspäť k sebe, ale aj keď nevedno, či tvoria pár, dodnes podľa príspevkov na sociálnych sieťach zostali minimálne blízkymi priateľmi.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Joel R. (@joelrojosas)

 

Lilian

Jednou z najvášnivejších postáv latinskoamerického Too Hot to Handle sa okamžite po príchode do vily stala Lilian z Mexika. Na Instagrame dodnes nazbierala okrúhlych 50-tisíc followerov.

Vo svojom profesionálnom živote sa venuje herectvu aj fitnes modelingu, zdravej strave a dokonca je majiteľkou vlastnej značky fitnes tyčiniek Mibocadofit. Nejde o náhodu, pretože sa profesionálne venuje strave ako výživová poradkyňa.

 

V šou vytvorila pár s Joelom, ale fanúšikovia dodnes hádajú, či spolu po skončení nakrúcania začali randiť alebo zostali len dobrými kamarátmi. Jej najnovší príspevok na Instagrame dokonca zachytáva livestream, v ktorom sa objavil aj Joel, a najviac lajkov od fanúšikov dostal komentár, v ktorom sa niekto pýtal, či sú spolu. S definitívou to však konštatovať nemožno.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený 🔥Jugando con Fuego Latino🔥 (@liliandg)

 

Carolina

NAČÍTAŤ ČLÁNOK BEZPLATNE
Predplať si REFRESHER+ a získaj ďalšie výhody

Tento článok dočítaš bezplatne, no s predplatným REFRESHER+ získaš prístup ku viac ako 2569 zamknutým článkom a dostaneš ďalšie benefity.

VIAC O PREDPLATNOM
Kedykoľvek ho jednoducho zrušíš
Už od 2.99 € mesačne
S REFRESHER+ môžeš čitať aj tieto články
Nočné mory zmiešané s realitou, chlad, ktorý sme cítili až v kostiach. Strávili sme noc na hrade, ktorý vraj chráni vstup do peklaNočné mory zmiešané s realitou, chlad, ktorý sme cítili až v kostiach. Strávili sme noc na hrade, ktorý vraj chráni vstup do pekla
Lenka je influencerka v oblasti fyzioterapie: Na brušáky zabudnite, nesprávne cvičenie môže ovplyvniť aj orgány (Rozhovor)Lenka je influencerka v oblasti fyzioterapie: Na brušáky zabudnite, nesprávne cvičenie môže ovplyvniť aj orgány (Rozhovor)
Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom: Strieľali po nás džihádisti, ale za tie peniaze sa to neoplatí (Rozhovor)Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom: Strieľali po nás džihádisti, ale za tie peniaze sa to neoplatí (Rozhovor)
VIAC

Carolina do luxusnej vily dorazila vo veľkom štýle, keď si v prvých minútach vyhliadla Israela a rovno s ním večer skončila v posteli. Nielen v ten večer, pretože na druhý deň sa dala nahovoriť na opätovné zblíženie v posteli. Na Instagrame dodnes nazbierala 75-tisíc followerov, a tak patrí medzi populárnejších súťažiacich.

 

Carolina pochádza z Mexika, rovnako ako jej partner Israel, a napriek niekoľkým turbulentným konfliktom sa komplikácie vo vzťahu vždy podarilo uviesť na správnu mieru. Mladá hviezdička sociálnych sietí sa živí modelingom a po účinkovaní v Too Hot to Handle jej začali pribúdať aj ponuky na komerčné spolupráce, a tak svoju účasť v reality šou efektívne zúročila.

 

 

Nico

Medzi silným kolumbijským a mexickým zastúpením sa nestratil ani Nico. Ani v tomto prípade nie je prekvapujúce, že Nico sa živí ako model v módnom priemysle a patrí pod agentúru Prototyp3.

 

Napriek tomu na sociálnych sieťach nezdieľa o sebe príliš detailné informácie. Na Instagrame nazbieral len 16-tisíc followerov. Vo svojej vizitke v prvej epizóde skonštatoval iba toľko, že miluje dobrú opekačku aj svoju rodinu a priateľov, ale najviac na svete sa mu páčia ženy – aj preto sám seba označuje za závislého od sexu.

 

Práve Nico bol súťažiacim, ktorý rovno v dokrútke volal svojej mame, aby jej oznámil, že sa dostal do raja plného luxusu a žien. Vo vile vytvoril vzťah s Flor, ktorej netrvalo dlho, aby sa do Nica zamilovala. Argentínsky model však nevedel tieto pocity opätovať, zostal bez slov a namiesto vysnívaného vzťahu sa snažil so svojou partnerkou zbližovať, čo nakoniec vypálilo tak, že spolu zrejme dodnes nerandia.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Jugando con Fuego 🔥 (@nicorodriguezof)

 

Flor

Argentínska osobná trénerka Flor je zrejme najpopulárnejšou osobnosťou na sociálnych sieťach z celého latinskoamerického Too Hot to Handle. Už prekročila hranicu 250-tisíc followerov, ale ani zďaleka nejde len o sledovateľov získaných vďaka svojmu účinkovaniu v reality šou.

 

V opise profilu na Instagrame označuje samu seba za osobnú trénerku, ktorá sa venuje medicíne aj udržateľnému stravovaniu.

 

Vo vile rýchlo vytvorila pár s Nicom z Argentíny, takže iskry preskočili medzi ľuďmi z rovnakej krajiny, ale keď sa Flor zamilovala a od svojho partnera sa nedočkala rovnakého vyznania lásky, čiastočne sa uzavrela. Napriek tomu z exotického ostrova spolu s Nicom odchádzali o 15-tisíc dolárov bohatší.

 

 

Nick

Možno najcharizmatickejším súťažiacim v celom latinskoamerickom Too Hot to Handle sa okamžite po príchode do vily stal Nick. 

 

Kolumbijský model a inžinier zameraný na životné prostredie miluje crossfit a fitnes, ale nadovšetko obľubuje ženy. V dokrútke o sebe povedal, že ženy k sebe priťahuje, ako med priťahuje včely, a tak sa po úvodnej vášnivej noci so Španielkou Zairou rozhodol porozhliadnuť po vile a zvážiť všetky alternatívy.

 

Aj keď vo vile patril medzi populárne tváre, na sociálnych sieťach za svojimi kolegami zaostáva, pretože dodnes nazbieral len 7-tisíc followerov.

 

Obaja si však zrejme uvedomovali, že medzi nimi preskočila prirodzená iskra, a tak napokon opäť skončili vo svojom náručí. Vzťah po skončení nakrúcania narazil na fakt, že Zaira žije v Španielsku a Nick pochádza z Kolumbie, a tak dnes nevedno, do akej miery zostali v kontakte. 

 

 

Zaira

Ako zástupkyňa európskeho kontinentu sa Zaira musela najviac obracať. Pochádza zo španielskej Valencie, kde pracuje ako modelka a živí sa aj ako speváčka. Nemá ďaleko ani od umenia a dokonca sama podniká. Za svoje účinkovanie v šou s partnerom Nickom zinkasovali 5-tisíc dolárov.

 

Na Instagrame doteraz nazbierala vyše 100-tisíc fanúšikov, vďaka čomu patrí medzi populárnejších súťažiacich, ale nejde o známu tvár, ktorá by predtým vírila vody španielskeho šoubiznisu. V reality šou si vytvorila vzťah Nickom, ktorý sa spočiatku nechcel viazať, takže obaja hľadali alternatívne možnosti, ale nakoniec si uvedomili, že spojenie z prvej spoločnej noci sa nedá prekonať.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Zaira|Jugando con fuego latino (@zairadlm)

 

Dahiana

Dahiana je jednou z najkomplexnejších postáv, ktoré sa v latinskoamerickej verzii objavili, ale napriek tomu si nedokázala nájsť človeka, s ktorým by vytvorila dvojicu. Vo svojom profesionálnom živote sa venuje influencerstvu, ale má právnické vzdelanie, takže popri práci v modelingu sa môže spoľahnúť, že sa vie uživiť aj v súdnej sieni.

 

Mladá súťažiaca žije striedavo v Kolumbii aj Mexiku, takže cestovanie rozhodne nepatrí medzi jej nepriateľov.

 

Dahiana do šou prenikla až vo štvrtej epizóde, keď mala zdanlivo chuť prebrať Israela, ktorý dovtedy tvoril nerozlučnú dvojicu s Carolinou, ale obidve sokyne v láske spory racionálne vyriešili. Dahiana sa odmietala miešať do cudzieho vzťahu, a tak domov napokon odkráčala s dvetisíc dolármi ako cenou útechy.

 

 

Dadvian

Tvorcovia latinskoamerickej verzie šou stavili vo viacerých prípadoch na známejšie tváre z televíznych obrazoviek, ale nevyberali žiadne superhviezdy. Jedným z populárnejších účastníkov bol Dadvian z Mexika, ktorý má dnes na Instagrame viac ako 200-tisíc followerov a pred Too Hot to Handle ho mohli diváci vidieť hneď v niekoľkých klasických telenovelách.

 

Z profilu na Instagrame vyplýva, že Dadvian sa živí svojím vzhľadom nielen ako herec, ale aj ako model a fotograf. Práve fotografovanie označuje za svoju najväčšiu vášeň, avšak popri všetkých kastingoch a rolách v telenovelách sa na profesionálnej úrovni venuje práci trénera v hlavnom meste Mexico City.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený 💪 Jugando con fuego latino 💪 (@dadviann)

 

Locho

Azda najtajomnejším súťažiacim z celého latinskoamerického Too Hot to Handle bol Locho, ktorý sa sám tituloval za strážcu pokladnice. Vo väčšine situácií, keď mohol porušiť pravidlá a oddať sa fyzickej príťažlivosti, zaváhal alebo sa dobrovoľne rozhodol staviť na sebakontrolu, ale v konečnom dôsledku možno ľutoval.

 

Locho pochádza z Argentíny, venuje sa spevu a pravidelne sa už aj v minulosti objavoval na televíznych obrazovkách. Od veľkej latinskoamerickej hviezdy však má ďaleko. Na Instagrame doteraz nazbieral viac ako 111-tisíc followerov, lenže dlho si ho nechával v súkromnom režime, a tak mu sledovatelia mohli pribúdať oveľa rýchlejším tempom.

 

Napokon však z hry ako strážca pokladnice odchádzal len s odmenou 5-tisíc dolárov, zatiaľ čo dvojice si porozdeľovali aj päťkrát viac.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Locho Jugando con Fuego (@locholoccisano)

 

 

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Netflix
NAHOR
Pridaj sa k tým, ktorí nás podporili. Predplať si R+ VIAC
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie články
Teraz
24 hod
7 dní
30 dní
Viac z témy zaujímavosti
Viac článkov
Sponzorované články
Viac článkov
Ďalšie news
pred 5 minútami
Európsky trh zaznamenal obrovský míľnik. Tesla sa stala najpredávanejším vozidlom na starom kontinente.
pred 57 minútami
Diamantov bude málo a stáť budú viac. Najväčšia ťažobná firma sveta obmedzila prácu v doloch.
viac news
Mohlo by ťa zaujímať
Prejsť na úvodnú stránku
Dostávaj upozornenia na aktuálne udalosti, ako je táto. Zapnúť upozornenia
Dnes populárne články
Hodíme to na Lučanského. Video z chaty ukazuje, ako sa Kaliňák pripravoval na výsluch na NAKA Hodíme to na Lučanského. Video z chaty ukazuje, ako sa Kaliňák…
Prvé videá z chaty: Fico sa zaujíma o Makóa, Kaliňák spomína daňové podvody Prvé videá z chaty: Fico sa zaujíma o Makóa, Kaliňák spomína daňové…
Zomrel legendárny Gunther zo seriálu Priatelia. Herec James Michael Tyler mal 59 rokov Zomrel legendárny Gunther zo seriálu Priatelia. Herec James Michael…
Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom: Strieľali po nás džihádisti, ale za tie peniaze sa to neoplatí (Rozhovor) Mladý Slovák bol 5 rokov elitným francúzskym legionárom: Strieľali po…
Sú známe prvé závery vyšetrovania smrteľnej streľby na natáčaní filmu s Alecom Baldwinom. Na pľaci nevedeli, že náboje sú ostré Sú známe prvé závery vyšetrovania smrteľnej streľby na natáčaní filmu…
Divoká súlož a ukájanie bez hanby pred plnou spálňou súťažiacich. Latinskoamerické Too Hot to Handle stráca všetky zábrany Divoká súlož a ukájanie bez hanby pred plnou spálňou súťažiacich.…
Domov
Zdieľať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.
Zatvoriť