Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. augusta 2021, 21:28
Čas čítania 0:33
Daniel Mikolášik

Slovenskí hokejisti vyhrali nad Poľskom 5 : 1, sme o krok bližšie k zimným olympijským hrám 2022

ŠPORT HOKEJ
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Zverenci trénera Ramsayho majú na konte zatiaľ 6 bodov.

Slovenská hokejová reprezentácia zvíťazila v zápase proti Poľsku v rámci olympijskej kvalifikácie za stavu 5 : 1. Za Slovensko skórovali Pospíšil v 9. minúte, Hudáček v 25. minúte, Roman o dve minúty nato, v 33. minúte Cehlárik a Ružička v 49. minúte. Za poľský tím strelil gól Dziubiński v 31. minúte.

Nášmu tímu, ktorý hrá v skupine D, sa zatiaľ darí, po dnešku máme 6 bodov. Vo štvrtok sa nám podarilo zdolať Rakúsko 2 : 1. Ak získame v nadchádzajúcom zápase s Bielorusmi aspoň jeden bod, budeme mať ako víťaz skupiny zaručený postup na ZOH 2022.