Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. augusta 2021, 15:22
Čas čítania 1:03
Radim Šlechta

Alza začne doručovať objednávky do kufra auta. Musíš mať ale novú Škodu

Alza začne doručovať objednávky do kufra auta. Musíš mať ale novú Škodu
Zdroj: Škoda Auto/propagační materiál
TECH ŠKODA
Uložiť Uložené

Nová služba Škoda Connect si kladie za cieľ ušetriť majiteľom nových vozidiel čo najviac času.

Balíček ti přijde z e-shopu přímo do kufru auta. Škoda přichází s novou technologií, která umožní kurýrům otevřít si kufr vozidla a dát do něho objednávku. Škoda Connect bude fungovat u nových vozidel v rámci objednávek z Alzy, Zásilkovny a DoDo. Automobilka o tom informovala na svých stránkách. 

„Díky řešení Přístup do vozu zajistí vůz Škoda svému majiteli kvalitní službu i ve chvíli, kdy je pouze zaparkovaný a za normálních okolností by svému majiteli neposkytl žádnou přidanou užitkovou hodnotu. Touto službou rozšiřujeme naši řadu řešení v oblasti mobility a zákazníkům nabízíme časovou úsporu, pohodlí a v mnoha ohledech jim usnadníme každodenní život. Umožníme jim například využít dodání zásilek ve chvíli, kdy pracují, čímž odpadá čas, který by jinak strávili čekáním na kurýra,“ řekl člen představenstva Škoda Auto Martin Jahn.

Domov
Zdieľať
Diskusia