Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. augusta 2021, 22:19
Čas čítania 0:34
Ema Stanovská

VIDEO: Policajti omotali podozrivému mužovi igelitovú tašku okolo hlavy a bili ho. Muž to neprežil

NEWS THAJSKO
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

Takmer 10-minútové video zverejnené na Youtube zobrazovalo nechutné mučenie. Video na Youtube zakázali, na sociálnych sieťach je však stále dostupné. Právnikovi navyše unikol screenshot, ktorý sa šíri internetom.

Internet obletelo hrôzostrašné video, ktoré zobrazuje príslušníkov thajskej polície, ako mučia podozrivého muža počas výsluchu vo väznici. V takmer 10-minútovom videu zverejnenom na Youtube bolo zreteľne vidieť, ako policajti mužovi omotali okolo hlavy igelitovú tašku a násilne ho bili. Informoval o tom portál Vice.

Muž mal na rukách putá, a tak sa nemohol brániť. Najskôr kričal, po chvíli sa však zosunul zo stoličky na zem, kde ostal nehybne ležať. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že muža, ktorého Bangkok Post identifikoval ako 24-ročného Jeeraponga Thanapata, vydierali. Na videu bolo počuť, ako jeden z policajtov hovorí: „Dám ti poslednú šancu.“ Video po pár dňoch z Youtubu stiahli.

Domov
Zdieľať
Diskusia