Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. apríla 2021, 7:32
Čas čítania 0:37
Adam Novosad

Ind ukradol tašku s 1 700 dávkami vakcíny proti koronavírusu. Keď zistil, že ide o vakcíny, vrátil ju aj s ospravedlnením

Ind ukradol tašku s 1 700 dávkami vakcíny proti koronavírusu. Keď zistil, že ide o vakcíny, vrátil ju aj s ospravedlnením
Zdroj: TASR - Ministerstvo zdravotníctva SR
NEWS KORONAVÍRUS
Uložiť Uložené

Na papier napísal ospravedlnenie a všetky vakcíny vrátil.

Zlodej z indického štátu Harijána ukradol z nemocničného skladu tašku s vakcínami. V zdravotníckom zariadení Jind General Hospital sa neznámy páchateľ zmocnil tašky, v ktorej sa nachádzalo 1 700 dávok vakcíny proti koronavírusu, a tak sa v ňom zrejme ozvalo svedomie. Zlodej síce tašku ukradol, ale onedlho ju prišiel vrátiť, informuje NDTV.

Polícia sa snaží páchateľa vypátrať po tom, čo tašku priniesol do čajovne naproti policajnej stanici. Mužovi v čajovni zlodej povedal, že priviezol jedlo policajtom, ale ponáhľa sa s doručením ďalšej objednávky, a tak ho prosí, či by mohol údajné potraviny doručiť na policajnú stanicu. Muž nemal dôvod zlodejovi neveriť.

Domov
Zdieľať
Diskusia