Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. februára 2021, 10:33
Čas čítania 0:51
Viktor Kniš

Slovenského podnikateľa a Kočnerovho kamaráta už hľadá Interpol

NEWS INTERPOL
Uložiť Uložené

Ministerstvo spravodlivosti požiadalo Interpol o vyhlásenie medzinárodného pátrania po Michalovi Suchobovi.

Ministerstvo spravodlivosti požiadalo Interpol o vyhlásenie medzinárodného pátrania po Michalovi Suchobovi. Súd už pred niekoľkými dňami rozhodol o vydaní medzinárodného zatýkacieho rozkazu. 


„V prípade lokalizácie menovaného bude MS SR žiadať jeho vydanie do SR s cieľom trestného stíhania,“ tvrdia zástupcovia ministerstva s tým, že ak sa potvrdí lokalizácia Michala Suchobu v Spojených arabských emirátoch, rezort spravodlivosti vypracuje žiadosť na jeho vydanie. Emiráty nemajú zmluvu o vydávaní osôb, a tak bude tento proces o niečo náročnejší. 

Odporúčané
Ako chceli Kočner a Bödör „stisnúť Feriho za vajcia" a doraziť Matoviča Ako chceli Kočner a Bödör „stisnúť Feriho za vajcia" a doraziť Matoviča 11. februára 2021, 9:06


Hovorca ministerstva spravodlivosti dodal, že zároveň bol na základe európskeho zatýkacieho rozkazu vykonaný záznam v Schengenskom informačnom systéme, na základe ktorého môže byť osoba zadržaná na území Schengenu.

Domov
Zdieľať
Diskusia