Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. januára 2021, 6:06
Čas čítania 1:15
Dominik Vetrák

HBO pracuje na 2 nových seriáloch Game of Thrones. Jeden bude animovaný

FILMY A SERIÁLY GAME OF THRONES
Uložiť Uložené

HBO Max bude streamingová platforma, ktorú budeš chcieť mať stále poruke.

The Hollywood Reporter prichádza s ďalšou exkluzívnou správou. Zistili, že HBO Max je v začiatkoch príprav animovaného seriálu zo sveta Game of Thrones. Šéfovia v HBO sa v súčasnosti majú stretávať s rôznymi scenáristami a hľadať ideálny príbeh. Aj napriek animovanému formátu sa má seriál držať podobného, seriózneho tónu, ako v prípade originálneho seriálu. 

Okrem toho vzniká aj prequelový seriál s názvom House of the Dragons, ktorý bude mať premiéru zrejme na budúci rok. Okrem toho má Warner a HBO v pláne rozrásť svet Game of Thrones o ďalšie seriály. Zrejme ide o odpoveď na to, že Disney plánuje na svojej streamovacej platforme Disney+ vydávať desiatky marveláckych a Star Wars seriálov. 

Odporúčané
10 otázok a odpovedí, ktoré máme po 3 epizódach WandaVision. Čo sa v skutočnosti deje s falošným svetom? 10 otázok a odpovedí, ktoré máme po 3 epizódach WandaVision. Čo sa v skutočnosti deje s falošným svetom? 23. januára 2021, 15:30

Jedným z projektov, o ktorých sa diskutuje celkom nahlas, je The Tales of Dunk and Egg, informuje Variety. Ide o sériu noviel od George R. R. Martina, tvorcu knižnej ságy Pieseň ľadu a ohňa, podľa ktorej bolo natočené Game of Thrones. Martin má s Warnerom a HBO zmluvu, kde plní rolu producenta a pomáha so štartom viacerých ďalších seriálov zo sveta Game of Thrones.

Domov
Zdieľať
Diskusia