Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. augusta 2019, 15:13
Čas čítania 0:00
Alexandra Murajdová

Do torty k 50. narodeninám dal niekto množstvo marihuany, 13 ľudí skončilo v nemocnici

ZAUJÍMAVOSTI MARIHUANA NEMOCNICA
Uložiť Uložené

Na konvencii fanúšikov detektorov kovov sa ľudia nevedomky najedli marihuany.

Polícia vyšetruje prípad zo stretávky ľudí, ktorý majú záľubu v detektoroch kovov. Počas tejto konvencie, kde sa nadšenci rozprávajú o rôznych výhodách, príhodách, či zaujímavostiach ohľadom detektoru, jeden účastník oslavoval svoje 50. narodeniny.

 

Do torty k 50. narodeninám dal niekto množstvo marihuany, 13 ľudí skončilo v nemocnici
Zdroj: flickr

Ako to na narodeninách už býva, nesmela chýbať torta. Tú začal oslávenec rozdávať, vtedy však nevedel, že do nej niekto pridal množstvo marihuany. Ľudia, ktorí si na torte pochutili to nevzali dobre. Podľa portálu BBC museli trinástich ľudí odviezť do nemocnice a dvoch ďalších ošetrili na mieste.

„Bolo to hrozné, ale neverím, že by nám niekto chcel ublížiť. Myslím, že to bol vtip, ktorý nevyšiel podľa plánu,“ vyjadril sa o situácii jeden zo zúčastnených.

Hovorca polície povedal, že sa celý incident vyšetruje. Tvrdí, že ľuďom, ktorí kúsok z torty zjedli, prišlo po chvíli zle, až neskôr sa zistilo, že vôbec a koľko marihuany torta obsahovala. Zatiaľ bola zatknutá 48-ročná žena.

Domov
Zdieľať
Diskusia