Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. januára 2019, 12:34
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

UFC bojovník vytrieskal muža, ktorý pred klubom brutálne napadol ženu a udrel ju do hlavy

ZAUJÍMAVOSTI CONOR MCGREGOR UFC
Uložiť Uložené

Keď Denis zbadal situáciu, okamžite žene pribehol na pomoc.

Kedysi bojoval v organizácii UFC, ale v súčasnosti vlastní nočný klub v Bosne a Hercegovine. Denis Stojnic na svojom Instagrame neustále propaguje klub Dorian Gray, ktorý nájdeš priamo v Sarajeve a otvoril ho len nedávno.

Odvtedy si vybudoval slušnú klientelu a po poslednom videu mu zrejme pribudnú noví zákazníci, pretože hrdinsky zachránil nevinnú ženu od brutálneho útoku neznámeho muža. Denis sa o svoj klub stará, a tak na bezpečnostnej kamere zachytil, že za ženou odchádzajúcou z klubu vybehol vysoký a svalnatý muž, ktorý ju udrel do hlavy a potom na ňu útočil za pristaveným autom.

UFC bojovník preto vybehol z klubu, prišiel za dvojicou a muža okamžite poslal k zemi, kde ho spacifikoval niekoľkými ranami a počkal na príchod bezpečnostnej služby. Ako sa však sám vyjadril, žena nechcela incident nahlásiť na políciu, takže sa možno s mužom poznala.

Denis skonštatoval, že v Bosne a Hercegovine je násilie na ženách stále obrovským problémom, ktorý spoločnosť veľmi nerieši, ale on si len plnil svoju povinnosť ako občan, muž a majiteľ nočného klubu.

Domov
Zdieľať
Diskusia