Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. januára 2019, 16:43
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Robert Downey Jr. si uťahuje z Chrisa Evansa. Ten je vo svete technológií úplne stratený

Robert Downey Jr. si uťahuje z Chrisa Evansa. Ten je vo svete technológií úplne stratený
Zdroj: Marvel
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

S technológiami v 90. rokoch to bolo podľa Chrisa omnoho jednoduchšie.

Robert Downey Jr., známy predovšetkým svojou rolou Iron Mana, si rád z Chrisa Evansa robí srandu vo filmoch od Marvelu, ale taktiež aj v reálnom svete. Pri najnovšej príležitosti na to využil Twitter. Na ňom dal Chris Evans alias Captain America prostredníctvom svojho účtu najavo, že mu chýbajú technológie z 90. rokov.

O jeho postave z komiksoviek od Marvelu vieme, že doslovne aj metaforicky „zaspala dobu“, a preto sa častokrát správa ako človek z iného storočia (ktorým vo filme naozaj je). Samotný herec si podľa vlastných slov s technológiami 21. storočia vôbec nerozumie a v príspevku ich označil za otravné.

Do celej veci sa vložil Robert Downey Jr. Jeho postava Iron Mana/Tonyho Starka je naopak do 21. storočia viac než vhodná, pričom s technológiami si rozumie jedna radosť. Chrisovi na jeho srdcervúcu spoveď odpísal, že zrejme potrebuje doučovanie od dvojice vedcov a zároveň označil Marka Rufalla.

Ten v marvelovkách stvárňuje rolu vedca Brucea Bannera, ktorý sa v určitých chvíľach rád mení na zelené monštrum menom Hulk. Ruffalo ďalej pokračoval v Downeyho vtípku a Chrisovi odkázal, nech v prípade akejkoľvek potreby zavolá alebo napíše správu.

Domov
Zdieľať
Diskusia