Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. septembra 2018, 19:01
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Máme pre teba plán na Halloween!

REFRESHER HALLOWEEN PIL C
Uložiť Uložené

Budeš potrebovať pokrývku hlavy, keby padal strop a potítko, lebo ti dajú naši obľúbení DJs a interpreti poriadne zabrať.

Je nám jasné, že ešte nevieš, ako budeš tráviť svoj Halloween, takže sme sa rozhodli spraviť ti plány v miernom predstihu. Chystáme sa nadviazať na obrovský úspech minuloročnej párty, s ktorou sa nám podarilo beznádejne vypredať Ateliér Babylon v Bratislave. Do rovnakých priestorov sa vrátime aj 31.10., kedy prebehne Refresher Halloween Party.

Síce je to utorok, no na druhý deň máš voľno, takže sa môžeš zdržať o čosi dlhšie a užiť si tak rapový koncert Pil C-ho a DJ sety v podaní NobodyListena a Abeho. Už teraz ti pokojne vieme sľúbiť, že dostanete zabrať možno aj viac, ako by ste chceli. V konečnom dôsledku však pôjde o plnohodnotný umelecký zážitok so všetkým, čo k tomu patrí.

Naživo odznie album V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac a všetky aktuálne klubové bangre. O pitný režim sa bude po celý čas starať ľadovo namrazený Jägermeister a viac už snáď ani netreba dodávať. Lístky sa budú dať zohnať výhradne na mieste, no nezabudni sa prihlásiť na oficiálnu udalosť, keďže určite ešte budeme súťažiť o zopár klasických aj VIP vstupov

Takto to vyzeralo na Refresher Halloween Party v minulom roku. 

Domov
Zdieľať
Diskusia