Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. apríla 2018, 21:01
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Strapo ide tvrdo na punkrockovej skladbe, ktorú otvára prejavom fejkový starý nácek

HUDBA STRAPO
Uložiť Uložené

Jeden z najotvorenejších MCs na Slovensku sa opäť vyjadruje k politickej scéne a všetkému, čo ho trápi.

Strapove 13. Poschodie už máš snáď poriadne napočúvané a novinky na jeho YouTube sleduješ hlavne kvôli vkusným vizuálom. Tí, ktorí neboli ochotní si album zakúpiť, prípadne investovať do streamovacích služieb ako iTunes a Spotify, si na zverejnenie celého projektu budú musieť chvíľu počkať. Teraz tu však máme ďalšiu vec a tentokrát Strapo pritvrdzuje podstatne viac ako kedykoľvek predtým. 

Skladba Nééasi prekvapila hlavne výberom hudobnej produkcie, ktorá sa žánrovo pravdepodobne najviac približuje punkrocku. O hudobný doprovd ako taký sa postaral Matej Straka z Nerieš, avšak s gitarou mu pomohol Pít Bulík a basgitaru ošéfoval Jozef Madola z General Fox. 

Ešte v piatok vydal Strapo aj skladbu Bojím sa, kde hovorí o tom, že sa bojí mať deti v našej krajine. Ako jeden z mála interpretov zamýšlajúcich sa nad našou spoločnosťou dokázal, že jeho tvorba nie je za každú cenu kritická, ale súvisí aj s touto perspektívou. Aj v tomto prípade doplnil gitarové pasáže šikovný Peter Bulík.

Domov
Zdieľať
Diskusia