Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. marca 2018, 19:19
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

PPPeter je späť a Separ reaguje na kauzu H&M (Freshnews)

REFRESHER FRESHNEWS H&M PPPETER SEPAR
Uložiť Uložené

Pravidelná dávka noviniek z domova aj zo sveta nechýba ani túto nedeľu. Čo všetko si za posledných sedem dní zmeškal?

Tak ako každú nedeľu o 18:00, aj dnes sa na našom oficiálnom YouTube kanáli objavil nový diel obľúbeného seriálu s názvom Freshnews. Už máme za sebou niekoľko mesiacov a teda aj približne dve desiatky dielov a sme veľmi radi, že sa vám naše spracovanie svetového konceptu páči.

Vo viacerých dieloch po sebe sme privítali aj atraktívneho hosťa, a tak sme sa rozhodli dať si od nich tento týždeň pauzu, avšak už teraz snáď môžeme prezradiť, že sa o týždeň máte na čo tešiť. Deniska a Krištof vám aj bez pomoci známej tváre prezradia, čo dôležité sa za uplynulých sedem dní stalo na Slovensku aj vo svete a už tradične pripomenú aj obsah z našej dielne. 

Ak ste teda nezaregistrovali, čo sa vlastne prihodilo spoločnosti H&M a prečo ju zrazu všetci nenávidia, vysvetlenie sa dozviete vo videu, resp. v článku pod ním. Každú informáciu vo Freshnews sme už predtým spracovali v článku, takže v prípade, že ťa niečo zaujme viac, môžeš sa dozvedieť všetko podstatné, stačí si nájsť link v popise videa

Podobne ako zopár predchádzajúcich dielov, aj ten dnešný ti prináša aplikácia Payowallet

Domov
Zdieľať
Diskusia