Sobota 17. 3. 2018 meniny má Ľubica

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pixabay

Neskočíme si na kebab? Hladný študent na Mlynoch zobral otázku príliš vážne a odrazu sa zo zeme zbieral v predajni s chutnou pochúťkou

Mladí ľudia v súčasnosti očividne hľadajú alternatívne spôsoby zábavy.

13. marec 2018, 10:38

Mladí ľudia v súčasnosti očividne hľadajú alternatívne spôsoby zábavy.

Kebab má od tradičného národného jedla poriadne ďaleko, ale aj napriek tomu si ho tisíce Slovákov vychutnávajú každý deň. Množstvo orientálnych pochúťok sa zje práve vo vysokoškolských areáloch, a tak na tom nie je zle ani jedna prevádzka v Mlynskej doline, kde si tisíce študentov už kebab skutočne kúpili. Na internete sa však pred pár dňami objavila nahrávka zo situácie, v ktorej sa zrejme popilo príliš veľa alkoholu a adrenalínový prah bol výrazne posunutý.

 

Partia mladých ľudí stála pred prevádzkou s kebabom vo veľmi vysmiatej nálade, pričom jeden z nich mal zvláštny plán na to, ako sa ku chutnému pokrmu dostať. Zatiaľ čo pracovník prevádzky zašiel od výdajného okienka niekam dozadu, on sa rozbehol a skočil priamo dnu. Odrazu tak mal prístup ku kebabu, ale o pár sekúnd už vedľa neho stál predavač a nechápavo pozeral na to, čo sa to odrazu stalo. Zrejme už zažil mnohých opitých mladých ľudí, ale pri skoku cez okienko mal aj on premiéru.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
pistola14. marec 2018, 8:20

nuz je to zname, ze tam ziju zvieratka z kedajakych dedin.... chodia sa sem mastit, lebo nic kulturnejsie nepoznaju :) mam svoju skusenost.... 10 vyhodnarov na troch :)

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie