Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. novembra 2017, 18:40
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Žilinský krst albumu TKX zbúral všetky hranice. Na nadupanej show s nahými pornoherečkami pred vypredaným klubom sme nemohli chýbať (Video)

REFRESHER TESLA (VÝROBCA AUTOMOBILOV) ŽILINA
Uložiť Uložené

Kvôli ďalšiemu Backstage-u sme tentokrát navštívili Žilinu, kde nás čakal ďalší vypredaný klub.

O albume Z východnej Európy na strechu sveta sme už toho napísali naozaj veľa a sme radi, že ste nám v mnohom dali za pravdu a ocenili Teslov návrat. Z.V.E.N.S.S. zaznamenal na slovenské pomery naozaj veľký úspech a jediné, čo mu donedávna chýbalo, bol krst spojený so živým vystúpením. Túto skutočnosť si chalani veľmi dobre uvedomovali a pod ťarchou komentárov fanúšikov sa rozhodli zorganizovať hneď dve zastávky

Tú pražskú máme niekoľko týždňov za sebou a keďže dopadla nad očakávania, bolo nám jasné, že domácu Žilinu TKX zbúra. Vybrali sme sa teda s kameramanom Badkom a moderátorom Šajmom pozrieť, ako celý koncert prebiehal a ako už býva zvykom, doplnili sme aj zopár rozhovorov a tiež exkluzívne zábery z miest, kam sa návštevníci často nemajú možnosť dostať. Pohodlne sa usaď, vychutnaj si Refresher Backstage s TKX a ľutuj, ak si sa nezúčastnil. Takáto show sa už viac opakovať nebude a každý zúčastnený si tak môže povedať, že si z klubu odniesol veľký zážitok na celý život. 

 

Domov
Zdieľať
Diskusia