Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
6. júna 2017 o 19:08
Čas čítania 0:00

Hollywood urobil zo Snehulienky a 7 trpaslíkov sexistický animovaný príbeh. Navyše tvrdia, že ženy pri tele sú škaredé

Diskutovať
11
Uložiť Uložené

Čo ak by bola Snehulienka pri tele?

Kolega Braňo sa snád konečne dokope k článku o tom, ako Hollywood zaobchádza s herečkami, ktorým sa na tvári objaví prvá vráska. Ako materiál mu mal poslúžiť aj rozruch v Cannes, kde sa objavili plagáty pre nové spracovanie Snehulienky a 7 trpaslíkov. Na nich bola vyobrazená hrdinka s kilami navyše, pričom sa text pýtal na to, aké by to bolo, keby známa postavička už viac nebola krásna. Logicky tak ľudia od marketingu vnímajú všetky pribratejšie ženy ako škaredé, čo vyvolalo enormný rozruch. Aby toho nebolo málo, do sveta bol vypustený aj prvý teaser pre neštandardné spracovanie klasickej rozprávky a čuduj sa svete, ono je to ešte väčší bizár než sme predpokladali.

Dvojica trpaslíkov (netuším, o ktorých dvoch ide, a vy?) sledujte pod posteľou Snehulienku pri vyzliekaní a strúha pri tom zvláštne grimasy. Nadržaní trpaslíci sú paf z obnaženej a milovanej kamarátky, z ktorej sa ale behom sekundy stane o niečo menej atraktívna, no hlavne celkom neznáma žena, súdiac podľa výrazov tvárí trpaslíkov. Ohodnoťte to sami, no všetci by sme asi boli radšej, keby sa tento projekt rovno zrušil. Hlavnú hrdinku má nahovoriť Chloe Grace Moretz, ktorá sa už obrátila voči marketingovému oddeleniu a je situáciou ohľadom plagátov znechutená. Má ísť o kórejskú paródiu s nečakaným twistom koprodukovanú s americkými štúdiami a tvorcami.

Odporúčané
Americká influencerka si pre podobnosť s Ficom založila nový profil. Vystupuje na ňom ako kráľovná Slovenska Americká influencerka si pre podobnosť s Ficom založila nový profil. Vystupuje na ňom ako kráľovná Slovenska 24. februára 2026 o 9:17
Odporúčané
Novému seriálu na Netflixe sa podarilo nemožné. Získal hodnotenie sto percent Novému seriálu na Netflixe sa podarilo nemožné. Získal hodnotenie sto percent 31. januára 2026 o 15:23
Odporúčané
Hra o tróny sa v lete dočká ďalšieho prequelu Hra o tróny sa v lete dočká ďalšieho prequelu 21. februára 2026 o 10:31
Domov
Zdieľať
Diskusia