Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. mája 2015, 16:26
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Plodný týždeň Podzemgangu pokračuje, tentokrát hneď s dvojicou videoklipov

HUDBA EGO
Uložiť Uložené

Za posledných menej ako 24 hodín sme mali možnosť vidieť pokračovanie sľubovaného formátu hneď dvakrát.

Projekt s názvom Podzemgang už predstavovať určite nie je potrebné. Debutový a naozaj jedinečný album s názvom Iní je už nejaký ten piatok vonku a my už poznáme názor hádam každého z vás. 26 skladieb zoradených podľa abecedy sa môže pýšiť aj netypickým formátom, ktorý každej jednej zaručuje sprievodný videoklip. Tie sa na svet dostávajú postupne, avšak bez akýchkoľvek pravidiel, a tak si napríklad dnes môžeme po dlhšej odmlke (aj keď nemôžeme zabudnúť na pondelok) predstaviť ďalšie dve z nich. Už včera večer ste mohli zaregistrovať vizuál k tracku Dneska sa opustíme, na ktorom Yojovi asistoval Ego nielen ako raper, ale aj ako producent. Klip sa opäť nesie v tradičnom reprezent štýle a nechýbajú ani zábery z vystúpení Kontrafaktu na letných festivaloch či veľkej narodeninovej párty DJa Wicha v pražskej Lucerne. 

Druhým spomínaným videoklipom je práve dnešná novinka s názvom Eee, kde sa o hudbu postaral už dobre známy Special Beatz a zarepoval si výhradne Egis. Obe skladby vybavil vizuálom dvorný Balnix, ktorého prácu môžeme sledovať na množstve snímok od zoskupenia tvrdo pracujúceho v piešťanskom Feel Free štúdiu. Výsledok si môžeš prezrieť nižšie a ak ešte nevieš, tak Podzemgang bude už dnes (v stredu), 27. májabúrať klub Roxy v Prahe, kde nebude chýbať ani Rytmus, Ben Cristovao či Ektor.

Domov
Zdieľať
Diskusia