Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. februára 2014, 14:33
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Mechanická verzia Flappy Bird

TECH
Uložiť Uložené

Fawn Qiu vytvorila novú verziu Flappy Bird, ktorá už nie je závislá na vašom smartfóne. Autorka sa pravdepodobne inšpirovala hrou Mario in the Box.

O rýchlom vzostupe, neuveriteľných zárobkoch a následnom radikálnom zrušení hry Flappy Bird sme vám už pár článkov priniesli. Spoločnosti Google a Apple momentálne odmietajú zverejňovať vo svojich obchodoch napodobeniny tejto aplikácie, ktoré obsahujú slovo "flappy" a postupne sa tak snažia ukončiť toto šialenstvo. Nedávno sa však objavila nová verzia tejto hry, ktorá už dokonca nie je závislá na vašom smartfóne.

Mechanická verzia Flappy Bird
   

Autorka, Fawn Qiu sa pravdepodobne inšpirovala hrou Mario in a Box a vytvorila tak skutočne podarenú mechanickú verziu Flappy Bird. Ako to vlastne funguje? Hra sa ovláda pomocou dvoch tlačidiel. Jedno slúži na spustenie hry a druhé, podobne ako pri originálnej verzii, funguje na samotné ovládanie vtáka. Pri neúspešnom pokuse sa škatuľa zavrie. Jednoduché.

Domov
Zdieľať
Diskusia