Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. septembra 2013, 18:06
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Svet z Harryho Pottera bude pokračovať v novom filme!

FILMY A SERIÁLY HARRY POTTER
Uložiť Uložené

Warner sa rozhodol pre spin-off k Harrymu Potterovi, ktorý napíše sama autorka, J.K. Rowlingová. O čom bude sa dozviete v článku. Tešíte sa?

Svet z Harryho Pottera bude pokračovať v novom filme!

Filmový Harry Potter nám skončil pred dvomi rokmi. Warner tak okrem Hobbita nemá žiadnu fantasy sériu, ktorá by priťahovala ľudí do kín. To sa však má zmeniť. Spolu s J. K. Rowlingovou pripravujú film podľa jej vlastnej predlohy Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastické zvieratá a kde ich nájsť). Príbeh by sa mal odohrávať asi 70 rokov pred udalosťami v Harrym Potterovi, takže nejaké odkazy asi nečakajte. Z názvu je jasné, že sa hlavné postavy budú zaujímať o zvláštne zvieratá. Protagonista by sa mal volať Scamander, študoval na Rokforte a neskôr pracoval na Ministerstve mágie. Kniha vyšla ako sprievodné dielo k hlavnej sérii v roku 2001. Sama Rowlingová napíše scenár a určite bude pri filme radiť. Pre fanúšikov čarodejníckeho sveta je to určite dobrá správa, či však film uspeje alebo sa z neho stane len ďalšia zlepená vec, ktorej úlohou bude len vyžmýkať z nás peniaze, ešte len uvidíme. Čo vy na to?

Domov
Zdieľať
Diskusia